Ήταν όλες τους κουκλάρες!

Διαπιστώνω ότι έχουμε αρκετούς gothades ανάμεσα στα retro μέλη. :D :D Να υποθέσω ότι στο retro radio θα ακούσουμε και gothic επιλογές;
 
Εννοείται !!!! Και Κοργιαλά υποθέτω (Gothας δεν είναι αυτός ?) :D
 
Υποτίθεται πως ναί. Κοίτα, και μόνο cure και depeche mode να ακούω είμαι καλυμμένη.(δεν είναι gothic αλλά έχουν το σωστό feeling!)
 
candy είπε:
Διαπιστώνω ότι έχουμε αρκετούς gothades ανάμεσα στα retro μέλη. :D :D Να υποθέσω ότι στο retro radio θα ακούσουμε και gothic επιλογές;
Εννοείται !

Θα ξεκινήσουμε με COCTEAU TWINS και μετά θα περάσουμε σε LACRISMOSA.
 
exetlaios είπε:
Εννοείται !
Θα ξεκινήσουμε με COCTEAU TWINS και μετά θα περάσουμε σε LACRISMOSA.
Διακρίνω πάντως έναν πλουραλισμό στα ακούσματα σου.

Εύγε!
 
Για το λόγο αυτό νομίζω ότι ο exetlaios πρέπει να αναλάβει dj του μουσικού μας προγράμματος :cool:
 
Κοίτα πέραση η barbie! Θέλω να μου δώσετε ιδέες και για άλλα look!Τώρα που γυριζειιιι!Αύριο που ξέρεις, μπορεί να με ξαναπιάσει η papercraft μανία...
 
Ίσως αν φτιάχναμε μια barbie σε papercraft να θυμηθούμε τα παλιά; :p
 
Η κουκλίτσα που έδωσε χτες ο akmakas είναι πολύ γλυκειά!candy μέχρι να μου περασει η barboμανία δεν την αναλαμβάνεις??
 
Θα προσπαθήσω μόλις βρω λιγάκι ελεύθερο χρόνο, γιατί ή που θα δουλεύω στον υπολογιστή ή που θα είμαι έξω.I promise you!!
 
shock είπε:
Διακρίνω πάντως έναν πλουραλισμό στα ακούσματα σου. Εύγε!
Και που να δεις την δισκοθήκη μου :

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ και ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ,

IRON MAIDEN και SHAKIRA,

ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ και ΒΑΝΔΗ,

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ και ΔΑΙΜΟΝΙΑ ΝΥΜΦΗ,

CRANBERRIES και MOZART,

FADO και GOTHIC !

όλα συμβιώνουν αρμονικότατα !!! ;)
 
candy είπε:
Για το λόγο αυτό νομίζω ότι ο exetlaios πρέπει να αναλάβει dj του μουσικού μας προγράμματος :cool:
Ω, τι τιμή ! :eek:

Θα αγωνιστό πάνω στην κονσόλα,

μέχρι τελευταίας ρανίδος του αίματός μου !

( να, πάλι με πορώσατε ! :D )
 
Με την πρώτη ματιά φαίνεται συντηρητικό...

1993uj3.jpg


αλλά τσουπ! :

1994ow2.jpg
 
arduinna o ambu dare ψάχνει κάτι σε princess leia, έχεις τίποτα να προτείνεις;
 
Πολύ κελεμπία αυτή η τύπισσα...Τα μαλλιά της ίσως να τα καταφέρω...Έχω μια ιδέα περί μελαχροινοποίησης της μιας barbie...Candy λες να πιάσει μια βαφή μαλλιων στα μαλλια της?
 
Αν δεν πιάσει η βαφή σίγουρα θα πιάσει ο μαρκαδόρος!!!Αλλά καλύτερα να κάνεις κουβάρι με μαύρες κλωστές και να βάλεις. Είναι κρίμα να χαλάσεις το φυσικό της χρώμα ;)
 
Ένα παλιό ποστίς έκανε την δουλειά! Επιτέλους να το κάνω και απόσβεση!Τώρα είναι πραγματική γκοθού!

1996ln5.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα