Όταν οι Ρόδες Χορεύουν - Τι απέγινε το cast;

Όντως έχει μαγαζί με οπτικά στην οδό Κυψέλης. Το έχει τουλάχιστον 5-6 χρόνια, περνάω σχεδόν κάθε μέρα απ' έξω
 
σημερα στην espresso γραφει για τον φανη κουρκουλο και δυστυχως τα πραγματα δεν ειναι καλα εχει μεγαλωσει αρκετα παντως απο τι βλεπω στην φωτο

[Άσχετο link - αφαιρέθηκε]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τελικα ο φανης κουρκουλος δυστυχως δεν αντεξε....

[Άσχετο link - αφαιρέθηκε]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κρίμα, τόσο νέος...καλό του ταξίδι !
 
Λίγα χρόνια πριν από το ''Όταν οι ρόδες χορεύουν'' ο Τόλης Βελονάκης είχε εμφανιστεί στην τηλεοπτική σειρά του Γιάννη Δαλιανίδη ''Λούνα παρκ'', στον ρόλο του φίλου της Ρένας Παγκράτη.
 
Και εμένα μου χει μείνει η απορία για την εξαφάνιση του cast.Ιδιαίτερα ο Τόλης Βελονάκης μου φαίνεται μεγάλο ταλέντο και θα ήθελα να τον έβρισκε η ομάδα του retromaniax για ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΑΡΑ, ουσιαστική,με πολλές αλήθειες και πέρα από τα τετριμμένα!
 
atanasio είπε:
Λίγα χρόνια πριν από το ''Όταν οι ρόδες χορεύουν'' ο Τόλης Βελονάκης είχε εμφανιστεί στην τηλεοπτική σειρά του Γιάννη Δαλιανίδη ''Λούνα παρκ'', στον ρόλο του φίλου της Ρένας Παγκράτη.

πραγματι ο τολης βελονακης εχει παιξει στο λουνα παρκ,επισης εχει κανει θεατρο,τον εχω δει σε καποια παρασταση
 
Τόλης Βελονάκης πριν από 3 χρόνια. Απ όσο κατάλαβα ζει εκτός Αθηνών

[Προσωπική φώτο - Αφαιρέθηκε]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τόλης Βελονάκης πριν από 3 χρόνια. Απ όσο κατάλαβα ζει εκτός Αθηνών

Ποια είναι η πηγή της φωτογραφίας;

Η φωτογραφία μου φαίνεται κάπως προσωπική δηλαδή δεν είναι απο κάποια συνέντευξη ή απο κάποιο άρθρο στο διαδίκτυο οποτε θα υπήρχε και αναφορά στην πηγή της σελίδας.

Μήπως η φωτογραφία αυτή είναι απο προσωπικό λογαριασμό στο fb;
 
Ποια είναι η πηγή της φωτογραφίας;

Η φωτογραφία μου φαίνεται κάπως προσωπική δηλαδή δεν είναι απο κάποια συνέντευξη ή απο κάποιο άρθρο στο διαδίκτυο οποτε θα υπήρχε και αναφορά στην πηγή της σελίδας.

Μήπως η φωτογραφία αυτή είναι απο προσωπικό λογαριασμό στο fb;
υποψιάζομαι πως ναι. Και μένα φίλος μου την έστειλε
 
υποψιάζομαι πως ναι. Και μένα φίλος μου την έστειλε

Επειδή μπορεί να είναι φωτογραφία απο προσωπικό λογαριασμό και ίσως όχι απο αυτές που δεν βάζουν δημοσια στο προφίλ μήπως θα ήταν καλύτερα να αφαιρεθεί επειδή δεν υπάρχει η πηγη για την φωτογραφία;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επειδή μπορεί να είναι φωτογραφία απο προσωπικό λογαριασμό και ίσως όχι απο αυτές που βάζουν δημοσια στο προφίλ μήπως θα ήταν καλύτερα να αφαιρεθεί σύμφωνα και με τους κανονισμούς;
Ωχ ε τότε ναι , αν τίθεται θέμα ιδιωτικής ζωης ...
 
Πίσω
Μπλουζα