[ΑΚΥΡΟ] Συνάντηση Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

D@redevil

Retired Admin
Joined
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
8.888
Αντιδράσεις
570
[edit]ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ. Νέο θέμα με νέα ημερομηνία εδώ

Φθινόπωρο!!!! Ααααχχχ... Τέλος οι διακοπές, τα μπάνια, τα ουζάκια, οι ρακέτες, ο μεσημεριανός ύπνος κλπ (το πιάσατε το νόημα!). Οπότε σηκωθείτε από κρεβάτια, καναπέδες, σκαμπό, τραπέζια για να παρευρεθείτε το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου στη φθινοπωρινή μας συνάντηση, καθώς θα συναντηθούμε για καφέ - για αρχή και βλέπουμε :D

Κλασικά στο γνωστό σημείο, Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30

Το πού θα πάμε το βλέπουμε κατά περίπτωση (σ.σ. και συνήθως εξαρτάται από τις εξαιρετικές προτάσεις της MariaDeGrecia), οπότε όποιος είναι να καθυστερήσει (πέρα του ακαδημαϊκού τετάρτου) ας φροντίσει να έχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με κάποιον από τους συμμετέχοντες (όσοι θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μου ή με την Kambia με πμ, για να σας δώσουμε τηλέφωνα) ώστε να μπορέσει να μας βρει.

ΥΓ. Όχι, δε θα πάμε ΟΥΤΕ αυτή τη φορά σε escape room :(

  1. Kambia
  2. D@redevil
  3. johnny19818
  4. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ζηλευω.... :(

Καλα να περασετε.... :thumbup: ...και να βγαλετε μπολικες φωτο για εμας τους απομακρυσμενους. ;)

Αφου ξερετε οτι αν δεν το πω θα σκασω..... :p

Εμεις Αθηνα....Συναντηση....ΚΑΤΑ ΠΟΤΕ ΜΕΡΙΑ??? :what:
 
Άσχετο αλλά γιατί όχι σε escape room? Εγώ έχω πάθει "ψύχωση" με αυτά. Έχω πάει σε όλα τα δωμάτια του Mindtrap εδώ , έχω έρθει και στη Θεσσαλονίκη στο Sillent Hill (φανταστικό!!!) και το άλλο ΣΚ που είναι η συνάντηση θα είμαι Αθήνα (δυστυχώς) , αλλά έχουμε κλείσει στο δωμάτιο Saw :eek: σε αυτό του Πειραιά...
 
Διότι θέλει να οργανωθούμε αναμεταξύ μας και να δούμε πόσοι θα είμαστε για να κλείσουμε!

Θα είναι ένα από τα θέματα συζήτησης της παρούσας συνάντησης! :)
 
Χωρις απροοπτου ειμαι μεσα για ενα καφεδακι.
 
αχ αχ και το σκεφτομουν οτι θα καναμε Σεπτεμβριανη συναντηση και θα την εχανα! Και να φανταστειτε σημερα τυχαια μπηκα στο φορουμ....

εγω απουσια διοτι ειμαι στο Κολυμπαρι Χανιων για εκτακτη φωτογραφικη δουλεια μεχρι τελη του μηνα... παρολα αυτα μπορω να σας προτινω μαγαζια αν με παρετε τηλ χιχι!! οσο για τα escape room , ειπαμε εχει ενα για 10 ατομα στο mindtrap πρεπει να οργανωθουμε για το χειμωνα! η αληθεια ειναι οτι εμπνεει καλυτερα χειμωνιατικα!
 
Δυστυχώς ούτε εγώ θα μπορέσω γιατί είμαι εκτός Θεσσαλονίκης και είναι άγνωστο πότε θα γυρίσω. Οπως κ να έχει καλά να περάσετε :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εύχομαι κι είμαι σίγουρος ότι θα περάσετε πολύ ωραία!!

Δυστυχώς εγώ δε θα είμαι αυτή τη φορά, αλλά η σκέψη μου θα είναι μαζί σας!! :)
 
johnny19818 είπε:
Χωρις απροοπτου ειμαι μεσα για ενα καφεδακι.
Όου, θενκ γιου! :) Θα τα πούμε από κοντά τότες!

ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Μα, παραμονές εκλογών κι εσείς, μπρε; Τέλος πάντων, λέω να σας κάνω τη χάρη...
Ε, ναι! Γιατί αν ήταν μια νορμάλ μέρα, πώς θα το συζητούσαμε μετά? Αφήστε που εγώ μετά έχω να πάω και σε γάμο...
 
Έλα πάμε έναν ακόμα να κάνουμε τουλάχιστον 5άδα...

Που 'στε μπρε σεις???? :D :D :D
 
Θα προσπαθήσω να έρθω, δεν ξέρω ακόμα σίγουρα.
 
Πάλι παραμονή εκλογών;; τα ξαναείπαμε: είμαστε ετεροδημότες :) οπότε ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν δύναμαι...

καλά να περάσετε και καλή οργάνωση για το Escape room (αρκεί βέβαια να μην ξαναέχει εκλογές :p ) Τι να πω...
 
Δε θα πάμε σε escape room. Θα υπάρξει και άλλη συνάντηση σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα μετά από αυτή ;)

Και συ πάντα πρέπει να πηγαίνεις στας εκλογάς? :p
 
Το καλό που σας θέλω και για το α και για το β!! Καλά να περάσετε...

...και επειδή ακόμα δεν έχω μάθει να βάζω spoiler!!, οι εκλογές είναι η πρόφαση φυσικά. καλά μπάνια ακόμα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα το σκεφτόμουν αλλά...καταραμμένη εξεταστική! :( Ίσως την επόμενη φορά!

 


...


 


Τί είναι τα escape rooms;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν ούτε γω θα μπορέσω το Σάββατο αυτό! Μένετε 3 μόνο άτομα... αν τα καταφέρει και η D@re με τον γάμο :p

Μεταφέρεται η συνάντηση για το επόμενο Σάββατο ότι και αν γίνει.

Ζητώ συγγνώμη από τα παιδιά που δήλωσαν συμμετοχή και τους αλλάξαμε το πρόγραμμά τους.

Νέο θέμα εδώ Συνάντηση Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα