ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ: Συνάντηση Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2009 (Θεσσαλονίκης)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsalk

RetroDB Feeder
Joined
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.719
Αντιδράσεις
923
Πέρασαν πάνω από 3 μήνες από την τελευταία συνάντηση στην Θεσσαλονίκη, και νομίζω ότι ήρθε η ώρα για την επόμενη. Βέβαια μέλη του Σαλονικιώτικου division οργάνωσαν στο ενδιάμεσο ΚΑΙ συνάντηση στην Αθήνα στα τέλη Σεπτεμβρίου (για όσους δεν το θυμούνται)

Όπως και να χει το πράμα έφτασε ο καιρός να μαζευτούμε πάλι και Βορειοελλαδίτες στην Θεσσαλονίκη.

Σημείο συνάντησης στην πλατεία Αριστοτέλους (έξω από γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας) το Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2009 στις 11.30

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Να βλέπω συμμετοχές.

Tsalk


Kambia



Noxrider
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω δηλώνω παρούσα (αλλά λόγο μικρής ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να προκύψει τελευταία στιγμή).

Μια διευκρίνηση. Στο κατάστημα κινητής τηλεφωνίας που είναι στην Εγνατία πάνω (γιατι υπάρχει και άλλο ένα κάτω στην Μητροπόλεως :p )
 
Το κατάστημα βρίσκεται επί της Εγνατίας (γωνία με την πλατεία Αριστοτέλους).
 
Αυτό που βρίσκεται απέναντι από το άγαλμα του Βενιζέλου?(Μάλλον ήρθε η ώρα να βγάλω τη μάσκα του Mao με το "The Demon" make up του Gene Simmons)
 
noxrider είπε:
Αυτό που βρίσκεται απέναντι από το άγαλμα του Βενιζέλου?(Μάλλον ήρθε η ώρα να βγάλω τη μάσκα του Mao με το "The Demon" make up του Gene Simmons)
Ναι Νοx, αυτό που είναι απέναντι απο τον Ελ. Βε :D
 
Είναι κανείς άλλος να μας τιμήσει με την παρουσία του?

Αν οχι από το να είμαστε 3 και ο κούκος προτείνω να την μεταφέρουμε για το επόμενο Σάββατο.

Τί λέτε?
 
Μόλις είδα το θέμα!Αν γίνει Κυριακή έρχομαι και γω!Σάββατο δουλεύω γμτ...
 
Kambia είπε:
Είναι κανείς άλλος να μας τιμήσει με την παρουσία του?Αν οχι από το να είμαστε 3 και ο κούκος προτείνω να την μεταφέρουμε για το επόμενο Σάββατο.

Τί λέτε?
Ας την αναβάλουμε για (θα δούμε για πότε) γιατί και εγώ νομίζω ότι μάλλον το άρπαξα το κρύωμα (οπότε δεν βλέπω να μαζεύεται ούτε 3 κι ο κούκος)
 
Ακυρη λοιπόν η συνάντηση :(
 
Καλά βρε παιδιά... Οι υπόλοιποι που είναι;;;; :(

Εγώ θα δήλωνα συμμετοχή αλλά η απόσταση...

(όπου γάμος και χαρά... #) )
 
Έλα Χουάνα στην επόμενη συνάντηση. Ελπίζω να μαζευτούμε περισσότεροι

(Όσο για τους υπόλοιπους..........τους χάσαμε)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα