Αγάπη και κομπιουτερ !

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
- Δεν θα ηθελες να βγαινεις πιο πολυ;
Να ασχολεισαι λιγοτερο με τα κομπιουτερ και περισσοτερα με τα κοριτσια;
- Γιατι;
Ο κομπιουτερ μου ειναι πιο ενδιαφερων !
- Πως το ξερεις;
- Οι φιλοι μου λενε οτι δεν πρεπει να εμπιστευεσαι τα κοριτσια !
Αλλα μπορω να εμπιστευομαι τον κομπιουτερ !

1.jpg


Κρατα μεγαλε γερα .

Οποιος θελει να μαθει αν υποκυψε και να δει το τελος ,δεχομαι bitcoin!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και με τον SPECTRUM μου το ίδιο θα έκανα!

Βάστα Μπομπ, ο χρόνος έδειξε ότι είχες (και θα έχεις) δίκιο!!!

Υ.Γ: Για να είμαι ρετρο-ειλικρινής, αν μου τα έλεγε αυτά η Καραμπάνκο θα πέταγα τον SPECTRUM από τον φωταγωγό!
 
Μεγάλο χαϊβάνι ο Μπομπ!

Αλλα και η Αννα, τι του έβρισκε του ξενερωτου?
Ο μάγκας της ιστορίας ήταν ο άλλος που τσίμπησε το κορίτσι και βουρ στη DISCO να ρίξει μια δυο γκεράπες να καταπλήξει!
 
Παντως μην τολμησετε να μαθαιτε κομπιουτερ και games στο κοριτσι σας. Το εκανα εγω και την πατησα. Μου περνει 7/10 παιχνιδια οταν παιζουμε Age of Empires, σε δικτυο
 
Μια που τόφερε η κουβέντα, θυμάμαι πως αναγκάστηκα να παίζω Arkanoid (η έκανα πως έπαιζα τέλος πάντων) για να είμαι δίπλα στο Tetris που έπαιζε με μανία το κορίτσι που μου άρεσε.
 
Εγώ το 1999 που βγήκε το Age of Empires 1 παραλίγο να χωρίσω με την τότε κοπέλα μου!
Εμενα με χωρησε η πρωην συζυγος γιατι τηα απατουσα , λεει, με την Λαρα Κροφτ. Μετα απο αυτο πηρα αποφαση ναμαι παντα πιστος ...στην Λαρα
 
Μια που τόφερε η κουβέντα, θυμάμαι πως αναγκάστηκα να παίζω Arkanoid (η έκανα πως έπαιζα τέλος πάντων) για να είμαι δίπλα στο Tetris που έπαιζε με μανία το κορίτσι που μου άρεσε.

Και εγώ τα ίδια έκανα στα diana (θρυλικό μαγαζί με ηλεκτρονικά στο Πασαλιμάνι) για μια πιτσιρίκα που μου άρεσε εκείνη την εποχή!

Τι τραβούσαμε και τότε για τα γκομενάκια...
 
Εμενα με χωρησε η πρωην συζυγος γιατι τηα απατουσα , λεει, με την Λαρα Κροφτ. Μετα απο αυτο πηρα αποφαση ναμαι παντα πιστος ...στην Λαρα
Συμπάσχω. I have a crush on her από την πρώτη μέρα που την φόρτωσα στο PS1. Δεν το έχω ξεπεράσει.
 
Αυτά είναι... Ηλεκτρονικό φωτορομάντζο! Ξηγήθηκε ωραία ο Μπομπ.
Αμ δεν το 'ξερα, να έπαιρνα και την Σούπερ Κατερίνα μαζί με το Pixel :)
 
Πίσω
Μπλουζα