Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

1681125697907.png

 
Αν δεν διαβαζα το ονομα της Νανας, δεν υπηρχε περιπτωση να την αναγνωρισω. Μιλαμε για αλλον ανθρωπο.
 
Αν δεν διαβαζα το ονομα της Νανας, δεν υπηρχε περιπτωση να την αναγνωρισω. Μιλαμε για αλλον ανθρωπο.


Όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό μεγαλώνοντας; Αφού έχεις φυσική ομορφιά μεγαλώνοντας θα παραμείνεις έτσι όσο και να περάσουν τα χρόνια..
 

Όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό μεγαλώνοντας; Αφού έχεις φυσική ομορφιά μεγαλώνοντας θα παραμείνεις έτσι όσο και να περάσουν τα χρόνια..
Είναι και δικιά μου απορία αυτό! Θυμάμαι ότι είδα πρόσφατα φωτογραφίες της Ελένης Προκοπίου. Παραμένει μια υπέροχη κυρία και παραμένει ο ίδιος άνθρωπος!!! Δεν έχει μεταλλαχθεί!

Σε αντίθεση με την Ελευθερία Αρβανιτάκη, που έχει μεταμορφωθεί σε κάποιαν άλλη! Την είδα πρόσφατα στην τηλεόραση και τρόμαξα να την γνωρίσω. Και αναρωτήθηκα ακριβώς το ίδιο που αναρωτιέται ο Always Somewhere: γιατί το κάνουν αυτό; Νομίζουν ότι έτσι θα επιβραδύνουν τον χρόνο; Ίσως αν ταξίδευαν με την ταχύτητα του φωτός να το πετύχαιναν. Όμως η ιατρική δεν ασχολείται με αυτό το πεδίο.
 
Όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν αυτό μεγαλώνοντας; Αφού έχεις φυσική ομορφιά μεγαλώνοντας θα παραμείνεις έτσι όσο και να περάσουν τα χρόνια..
Δεν εχω κανενα προβλημα απολυτως με τις αισθητικες επεμβασεις. Αν αρχιζεις να σακουλιαζεις, προλαβε το. Κανε μποτοξ, κανε και πλαστικες αμα το τραβαει η ορεξη σου. Αλλα μην το παρακανεις με τα χειρουργεια καθε τρεις και λιγο και προσεξε μην παραμορφωθεις και δεν σε αναγνωριζουν. Το κυριοτερο, για μενα, ειναι να παραμεινεις ιδια, δηλαδη εσυ στον νεωτερο εαυτο σου οπως ησουν, ας πουμε, 10 με 15 χρονια πριν.
Βεβαια, εδω μετραει κατα πολυ και σε τι χερια θα πεσεις. Ο γιατρος πρεπει να ειναι αστερι, αλλιως κινδυνευεις να γινεις κλοουν και δυστυχως οι καλοι πλαστικοι πρεπει να ειναι παρα πολυ λιγοι γιατι οι περισσοτερες που βλεπω παραμορφωνονται.
Η γυναικα με τις πιο αξιοθαυμαστες αισθητικες επεμβασεις ηταν, κατ' εμε, η προσφατα χαμενη Ρακελ Γουελς. Εκανε 800 πλαστικες, που λεει ο λογος, αλλα μεχρι τα 82 της που εφυγε παρεμεινε πανεμορφη, φυσικη και κυριως παντα η Ρακελ και οχι καποια αλλη.
Θελω να μαθω το ονομα του πλαστικου της για του δωσω συγχαρητηρια. :)
 
90
 
Αν δεν είναι ο gordon ποιος είναι? Τα σκηνικά μου λένε ότι η φωτό είναι από το "Μια Κυριακή στη Νέα Υόρκη" όπου πράγματι η ΑΒ έπαιζε με Γαρμπή, Βουτσά, Πάντζα. Όμως ο τύπος δεν μου θυμίζει κανέναν ηθοποιό. Μου μοιάζει πολύ με τον Σοφοκλή Βενιζέλο, αλλά αν ήταν αυτός τι γύρευε στη φωτό? Από την άλλη έτσι εξηγείται γιατί είναι αυτός κι όχι η Αλίκη στο κέντρο της φωτογραφίας. Ίσως να είχε πάει να δει την παράσταση και στήθηκαν μετά όλοι για αναμνηστική φωτογραφία.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα