Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Βλαχοπούλου-Κοντού-Λάσκαρη με το ίδιο χρώμα στα μαλλιά, ένα χρώμα που κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να είχε απαγορευτεί προ πολλού. Μια τρανή απάντηση στην ερώτηση γιατί δεν πρέπει σώνει και ντε να ακολουθούμε τη μόδα. Όλες οι ξανθιές -και κάμποσες καστανές- περάσαν τότε τη φρικτή απόχρωση, χωρίς περίσκεψη, χωρίς λύπη, χωρίς αιδώ....
 
Βλαχοπούλου-Κοντού-Λάσκαρη με το ίδιο χρώμα στα μαλλιά, ένα χρώμα που κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να είχε απαγορευτεί προ πολλού. Μια τρανή απάντηση στην ερώτηση γιατί δεν πρέπει σώνει και ντε να ακολουθούμε τη μόδα. Όλες οι ξανθιές -και κάμποσες καστανές- περάσαν τότε τη φρικτή απόχρωση, χωρίς περίσκεψη, χωρίς λύπη, χωρίς αιδώ....
εξίσου κακό (ή χειρότερο) είναι το κομοδινί το οποίο έβαλαν πλειστάκις άντρες και μάλιστα διάσημοι. εκ των οποίων πασίγνωστος Ιταλός πολιτικός, μακαρίτης πλέον.
 
Δυστυχώς κυρία Κοντού οι περούκες σας ώρες-ώρες ήταν πραγματικά ΦΡΙΚΩΔΕΣΤΑΤΕΣ!!!

Θα περιοριστώ μόνο στο να ρωτήσω ποιο είναι το τεκνό χωρίς άλλα σχόλια, καθ'ότι έχομεν κι ένα επίπεδο. Θα μου κάνει εντύπωση αν είναι Έλληνας.
 
Πίσω
Μπλουζα