Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Νομίζω μου'ρθε μια έντονη μαshκαλίλα και δεν ήταν δική μου.
 
Οδηγίες δίνει? Μοιάζει σαν αν τον απειλούν με θανατηφόρο Black and Decker κι έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά.
 
Kριμα που ο φακος δεν προλαβε να απαθανατισει τον Κουρκουλο με ξανθια περουκα. Μπορει και να του πηγαινε.
 
Χμμμ... ναι μεν σωστά σχολιάστηκαν νωρίτερα οι Αλιφέρειες βλεφαρίδες, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ήταν θεατρικό μακιγιάζ και άρα λογικά πιο υπερβολικό για να φαίνεται από την πλατεία.
 
Γιατί είναι έτσι ντυμένος ο Μαρκουλάκης? Ανάγκες ρόλου ή για να épater la bourgeoisie? Φουστάνι και φλυτζάνι ασσορτί, βλέπω.

Με άλλη γωνία θα έβλεπες μακρυές σωβράκες ή σορτσάκι, νομίζω. Μόολις που βλέπουμε την άκρη του δεξιού μπατζακιού να ξεπροβάλλει στη μέση.
 
Ο Μαρκουλάκης είχε φωτογραφηθεί με αυτό το ρούχο τέλος πάντων για περιοδικό που τότε θεωρούνταν πολύ προχώ. Το κλικ νομίζω. Πρέπει να ήμουν στο γυμνάσιο τότε, και θεωρούνταν περίπου "η βίβλος του λιφεστύλε" (είπατε κάτι; )
 
Γιατί σε εισαγωγικά τα "κορίτσια" του θιάσου? Αγοράκια τραβεστί ήταν, όχι γνήσια κορίτσια? Αν και ο λεζαντογράφος μοιάζει να νομίζει ότι όλα τα ουσιαστικά και μερικά ρήματα πρέπει πάντα να γράφονται σε εισαγωγικά. Αγνοώντας τις "βοηθητικές" λέξεις όπως "άρθρα" κλπ, από τις 12 "λέξεις"οι 5 είναι σε "εισαγωγικά". Ποσοστό "42%".
 
Ωχ!! Εδώ ούτε ένα εισαγωγικό!
 
¿¿¿¡¡¡ΤΙ ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!???
 
Πίσω
Μπλουζα