Αγαπημένος ηθοποιός ταινιών τρόμου

Αγαπημένος ηθοποιός ταινιών τρόμου

  • Bela Lugosi

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Boris Karloff

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Lon Chaney

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Lon Chaney Jr.

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • John Carradine

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Vincent Price

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Peter Cushing

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Christopher Lee

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Oliver Reed

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Lionel Atwill

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0

perlastar

RetroJunkie™
Joined
30 Αύγ 2013
Μηνύματα
2.077
Αντιδράσεις
1.092
Καιρό σκεφτόμουν μία τέτοια δημοσκόπηση. Ελπίζω μόνο να βρεθούν αρκετοί που να τους γνωρίζουν και να απαντήσουν :) Είναι δύσκολο να κάνεις δεκάδα, και αναγκάστηκα να αφήσω κάποιους εκτός, δεν γινόταν αλλιώς. Και η επιλογή ξέρω ότι θα είναι εξίσου δύσκολη. Ποιός είναι λοιπόν ο αγαπημένος σας ηθοποιός ταινιών τρόμου από αυτούς; Μπορεί να μην είναι ο καλύτερος, δεν μας πειράζει, το ζητούμενο είναι το ποιόν προτιμάτε εσείς. Έχουμε λοιπόν:

1 Bela Lugosi



2 Boris Karloff



3 Lon Chaney



4 Lon Chaney Jr.



5 John Carradine



6 Vincent Price



7 Peter Cushing



8 Christopher Lee



9 Oliver Reed



10 Lionel Atwill

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ήμουν μεταξύ Cushing και Reed. Τελικά επέλεξα τον πρώτο.Ίσως επειδή είναι πιο πολύ ταυτισμένος, με το είδος του τρόμου.
 
Rio το ήξερα ότι θα ήσουν ανάμεσα σ'αυτούς τους δύο :) Θα ψήφιζα αργότερα, αλλά είπα να ψηφίσω τώρα για να δώσω ώθηση στο θέμα. Μετά απο σκέψη, θα προτιμήσω τον Vincent Price, στις ταινίες τρόμου είναι ο αγαπημένος μου. Κανείς άλλος; :please:
 
perlastar είπε:
Rio το ήξερα ότι θα ήσουν ανάμεσα σ'αυτούς τους δύο :) Θα ψήφιζα αργότερα, αλλά είπα να ψηφίσω τώρα για να δώσω ώθηση στο θέμα. Μετά απο σκέψη, θα προτιμήσω τον Vincent Price, στις ταινίες τρόμου είναι ο αγαπημένος μου. Κανείς άλλος; :please:

Ναι, είναι δυο από τους πολύ αγαπημένους μου ηθοποιούς... :)

Από το πρωί φαντάζομαι θα αρχίσουν να ψηφίζουν και άλλοι...
 
Μπέλα Λουγκόζι δαγκωτό!!! :p
 
Bela Lugosi και από μένα.
 
Και εγώ θα κάνω την ανατροπή (και δεν θα πω την προφανή επιλογή του βασιλιά του τρόμου Christopher Lee) και θα πω Vincent Price, πολύ "αρχοντικός" και επιβλητικός στις ταινίες του.

 


Υ.Γ. Bruce Campbell, σ'αγαπάμε.
 
Πίσω
Μπλουζα