Αγγαρειες για τους διαχειριστες

Στο "αρχειο και κλειδωμενα θεματα" πρωτη μουρη ειναι το "Αντιο Ελενα" καθε φορα που σκρολαρω προς τα κατω μας θυμιζει το λυπηρο γεγονος και επειδη δυσκολα θα ανανεωθει η συγκεκριμενη σελιδα αν γινεται να βαλει καποιος το χερακι του.
 
Εύκολο να λυθεί, μπορούν να στείλουν εκεί όλες τις προτάσεις του Aardvark σε αυτό εδώ το thread. :)
 
... ή ακόμα καλύτερα να το στείλουμε όλο το thread εκεί και να κλειδωθεί, για σταματήσει ο AARDVARK να βάζει τον κόσμο να κάνει αγγαρείες :biglaugh:
 
Μα όλο το thread μέχρι που ποστάρισα εγώ μόνο προτάσεις του Aardvark είναι... :D

Άντε, υλοποιήστε και την δική μου για να μην αισθάνομαι αδικημένος! :)
 
Eχετε δικιο το thread να διαγραφει παρακαλω.

Θα βρουμε αλλον τροπο επικοινωνιας με τις αρχες του φορουμ,ισως με σηματα καπνου.
 
Aardvark, το κατάλαβες ότι σου έκανα πλάκα, έτσι δεν είναι;
 
Μην μου στεναχωρειτε τον Aardvark...αρκετη πικρα εχει φαει απο την ελλειψη exclusives στην 600 ευρω κασελα του :D
 
Maddog είπε:
Aardvark, το κατάλαβες ότι σου έκανα πλάκα, έτσι δεν είναι;
H αληθεια ειναι οτι στην αρχη δυσκολευτηκα λιγο αλλα το καταλαβα τωρα,οποτε :cool:

Εχει διακοπη ρευματος και τελειωνει η μπαταρια απο τον φορητο οποτε γλυτωνω την απαντηση στον Wa.....
 
Ωραία, όταν η ΔΕΗ το επιτρέψει πάμε από την αρχή:

Αγγαρεία για τον Aardvark: να ξαναγράψει τις προτάσεις που απέσυρε (η σημερινή ξέρω σίγουρα ότι δεν υλοποιήθηκε, για τις άλλες δεν γνωρίζω) :)

Sorry για την παρεξήγηση bro!
 
Kανενα απολυτως προβλημα "Τρελοσκυλο". :D

Στην διαγραφη του θρεντ καλως η κακως επιμενω,θα την βρουμε την λυση αλλιως.
 
Παίδες,το youtube script δε παίζει μάλλον πλέον....
 
Ε ναι το εχουμε πει ;) αλλα δεν χρειαζεται πλεον, απλα κοπιαρεις την url και ξεκιναει αυτοματα :award:

Κώδικας:
http://www.youtube.com/watch?v=d26XQMMJxno
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=d26XQMMJxno]YouTube - 6 years old b-boy!
 
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Α ρε και να'μουνα 18, κάτι τέτοια θα έκανα... και μάλιστα με ένα παγωτο χωνάκι στο χέρι, χωρίς να μου πέσει σταγόνα... :D
 
Το κειμενάκι που καλοσωρίζει τους επισκέπτες στο forum, πάνω πάνω, έχει κάποια λαθάκια :

Καλώς ήρθατε, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Θα πρέπει να εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία.

H εγγραφής σας στήν online κοινότητα μας είναι δωρεάν και θα σας επιτρέψει, να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις και πολλές άλλες έξτρα δυνατότητες.

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν. Ελάτε κι εσείς στην online κοινότητάς μας σήμερα!

Είναι τα δύο παραπανίσια "ς" σημειωμένα με πράσινο...

Λεπτομέρεια θα μου πείτε...
 
Καθολου λεπτομερεια - θα το κοιταξουμε αυριο. Thanks DINO #)
 
Fixed!

Dino είσαι αρχηγός :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα