Αμα σε θέλει η τύχη!!

Donnie_D

RetroWannaBe
Joined
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
44
Αντιδράσεις
11
Κάνε χρήση του http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp και είσαι οκ. Τώρα στο έκανα εγώ. Tην επόμενη φορά όμως θα διαγραφούν τα greeklish :)

[edit από greeklish σε ελληνικά](Προκαταβολικά, sorry για τα Greeklish αλλα το μηχάνημα που χρησιμοποιώ δεν έχει ελληνικά...)

Περπατώντας στους δρόμους της NY, που έχω έρθει για διακοπές, βρήκα τυχαία αυτό....!!!

aplla T-R-E-L-A-T-H-I-K-A !!!

Το νεότερο παιχνίδι που είχαν ήταν το Strider.

Με ένα quarter (0,25 cents) το credit, έμεινα μέσα κάνα τρίωρο! [edit]

Προβολή συνημμένου 41417Προβολή συνημμένου 41418Προβολή συνημμένου 41419Προβολή συνημμένου 41420Προβολή συνημμένου 41421
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Πραγματικά λες και μπήκα στην χρονομηχανή!

Για την ιστορία, το 1983 που πρωτοπήγα Αμερική είχε ήδη ένα quarter το παιχνίδι, οπότε μιλάμε για σταθερή τιμή επί 29 χρόνια. :)

Άντε, μέχρι και τα Greeklish που σιχαίνομαι συγχωρώ, μου έφτιαξες το βράδυ... :D
 
Έχω χαζέψει! Και ακόμα περισσότερο με τον πίνακα των high scores. To Berzerk κρατάει από το 2006!!!!

Φαντάζομαι θα ξανα πας :D
 
Ευχαριστώ Kambia! Δεν θα ξανασυμβεί...! K εγώ τα σιχαίνομαι τα greeklish.

Tα 0.25 cents όντως μου φανήκανε "εξωφρενικη" τιμή. Μιλάμε για ούτε 0.2 cents του euro!

K ναι, εννοείται ότι θα ξαναπάω! απλά έπρεπε να συναντήσω κάποιον για αυτό έφυγα σήμερα. Αλλιώς ακόμα εκεί θα ήμουνα!

(Ορίστε μερικές ακόμα...)

IMG_6814.jpg

IMG_6793.jpg

IMG_6802.jpg

IMG_6803.jpg

IMG_6813.jpg
 
Έχω να δω Frogger....

Πάντως η κατάσταση των καμπινών, τουλάχιστον όσο φαίνεται από τις φωτογραφίες, είναι παρά τα χρόνια τους καλή. Διακρίνονται μερικά χτυπήματα στις άκρες τους.

Αναμένουμε και άλλες φωτογραφίες :D
 
Φιλαρακι με εφτιαξες την μερα μαυτο το θεμα :D :D:D:DΣου ευχομαι να περασεις τελεια στης διακοπες σου.Αν εμπαινα εγω σαυτο το μαγαζι θα με εβγαζαν εξω το 2013:DΑπ'οτι βλεπω ομως στα High scores τα αμερικανακια δεν το κατεχουν το αθλημα.Τα μοναδικα αξιολογα scores ειναι στο Arkanoid στο Donkey kong στο Robotron και στο timber.Προσωπικα στο Berzerk εχω 180.450 στο Robotron 15.830.200 στο Zoo keeper 14.125.600 στο Galaga 13.776.800 και στο Donkey kong 1.011.900.Για να μην αναφερω και για τα αλλα.Κριμα να μην μενω εκει μπας και εκαναν και κανεναν διαγωνισμο και εβγαζα κανενα δολλαριο ειδικα τωρα που ειναι δυσκολοι καιροι :D :D
 
Metalcandyman, αν εσυ σκασεις μυτη εκει με ενα δολαριακι, θα παιζεις 3 24ωρα και θα τους βαλεις να σβηνουν τον μαυροπινακα! :)
 
Wally είπε:
Metalcandyman, αν εσυ σκασεις μυτη εκει με ενα δολαριακι, θα παιζεις 3 24ωρα και θα τους βαλεις να σβηνουν τον μαυροπινακα! :)
Ετσι ακριβως φιλε Wally.Γιαυτο ειπα αν μπω εκει θα βγω το 2013:D
 
Δεν το πιστεύω λέμε!!! :)

Το 2002 που ήμουν στο Αμέρικα, είχα βρεθεί σε αντίστοιχο μαγαζάκι! Yup, και τότε με τόσο έπαιζες! Τι με θύμησες τώρα!

Ξεχώρισα και το Q*bert, που ήταν μεγάλη αγάπη μιας συμφοιτήτριάς μου, όταν ήμουν εκεί! Μιλάμε ότι έπαιζε ώρες ατελείωτες!

Τυχεράκια! :banghead:
 
D@redevil είπε:
Δεν το πιστεύω λέμε!!! :)
Το 2002 που ήμουν στο Αμέρικα, είχα βρεθεί σε αντίστοιχο μαγαζάκι! Yup, και τότε με τόσο έπαιζες! Τι με θύμησες τώρα!

Ξεχώρισα και το Q*bert, που ήταν μεγάλη αγάπη μιας συμφοιτήτριάς μου, όταν ήμουν εκεί! Μιλάμε ότι έπαιζε ώρες ατελείωτες!

Τυχεράκια!
Τι με θυμισες τωρα με το Q*bert.Eχω γραψει ατελειωτα χιλιομετρα σαυτο και μια μερα σε Marathon settings εφτασα τα 33.200.625 και δεν εσπασα το world record για μολις 74.000 ποντους.Απο τοτε δεν το ξανα αγγιξα γιατι θα εκανα καμια ζημια :banghead:
 
:bow:

Ποτε είπαμε είναι το πρώτο αεροπλάνο για Νέα Υόρκη;;;; :D

(αχχ και να μπορούσα πραγματικά....)

Πραγματικά ειναι απιστευτο τι βλέπουν τα μπιρμπιλωτα ματάκια μου μεσημεριάτικα!!
 
Παρακαλω να μπαναριστεί ο χρήστης Donnie_D. Ευχαριστω.
 
Rygar είπε:
Παρακαλω να μπαναριστεί ο χρήστης Donnie_D. Ευχαριστω.
 


:D :D :D

 


Lol! Είσαι κακός ρε συ! Μην το κάνεις έτσι το παιδί, θέλουμε κι άλλες φωτός!
:)

 




metalcandyman είπε:
Τι με θυμισες τωρα με το Q*bert.Eχω γραψει ατελειωτα χιλιομετρα σαυτο και μια μερα σε Marathon settings εφτασα τα 33.200.625 και δεν εσπασα το world record για μολις 74.000 ποντους.Απο τοτε δεν το ξανα αγγιξα γιατι θα εκανα καμια ζημια :banghead:
 


Βασίλη μου, μη λες τέτοια γιατί εμείς θα πάθουμε ζημιά!
:) Τα νούμερα που γράφεις, ούτε στα πιο τρελλά μας όνειρα!!!
 
D@redevil είπε:
 


:D :D :D

 


Lol! Είσαι κακός ρε συ! Μην το κάνεις έτσι το παιδί, θέλουμε κι άλλες φωτός!
:)

 




 


Βασίλη μου, μη λες τέτοια γιατί εμείς θα πάθουμε ζημιά!
:) Τα νούμερα που γράφεις, ούτε στα πιο τρελλά μας όνειρα!!!
Για να φτασω αυτο το score Μαριανα επαιζα ωρες ολοκληρες και οταν εχασα απο μια εντελως βλακεια κινηση παρα τριχα δεν τα εκανα ολα λιμπα.Απο τοτε εχω να παιξω Q*bert και το γουσταρα πολυ αυτο το παιχνιδι.
 
Πίσω
Μπλουζα