Αναζήτηση Τίτλου Σειράς του '70 -'80

Bajar

RetroWannaBe
Joined
3 Αύγ 2011
Μηνύματα
2.230
Αντιδράσεις
6.881
Καλημερα στο λαο του Retromaniax! Καταρχην ζητω συγγνωμη για το ατονικο συστημα αλλα με το tablet δεν εχω εξοικειωθει ακομη και δεν ξερω κατα που πεφτουν οι τονοι. Τελοπαντων, εχω το εξης ερωτημα. Χθες αργα το βραδυ προς μεγαλη μου εκπληξη και χαρα επεσα πανω στο Γυμνο Κοριτσι, το οποιο ποτε δεν ειχα δει, εκτος ισως απο μερικες σκηνες τοτε που το πρωτοεπαιξε η κρατικη τηλεοραση κι εγω ημουν νηπιο. Εκεινη τη στιγμη μπαινει στο σπιτι ο αδελφος μου, του το λεω και βλεποντας το Βασιλη Τσαγκλο μου λεει: "Εχω μια πολυ θολη αναμνηση απο μια σειρα του '70 -'80 που ο Τσαγκλος μαλλον πιεζεται απο την οικογενεια του να πουλησει το σπιτι και στο τελος απο την απελπισια του μπαινει στη βαρκα του, ξανοιγεται στη θαλασσα, βγαζει την ταπα της βαρκας και τελος. Σε αυτη τη σειρα ειναι;" Δεν ειχα ιδεα τι να του απαντησω κι ετσι ζητω τη βοηθεια των λαγωνικων του forum μηπως και βγαλω καμια ακρη, γιατι μου εχει φαει τα αυτια απο χθες που το ειδε. Επειδη οπως ανεφερα, δεν εχω δει τη σειρα, εκτος απο το χθεσινο επεισοδιο τωρα πια, προκειται για αυτην η καποια αλλη που επισης μου διαφευγει; Αν θυμαστε, θα σας ειμαι υποχρεη.
 
Πίσω
Μπλουζα