Αναζήτηση διαφήμισης Coca Cola (First time first love)

CMS

RetroN00b
Joined
28 Νοέ 2007
Μηνύματα
23
Αντιδράσεις
2
Γεια σας

Θα ήθελα να ξέρω αν υπήρξε ελληνική εκδοχή της διαφήμισης της Coca Cola από το 1988-1989 "First time first love" που τραγούδησε η Robin Beck στην πρωτότυπη βερσιόν.

Φιλικά
 
Πρεπει να εχει παιχτει και εδω γιατι την ειδα τωρα στο youtube και σιγουρα κατι μου θυμιζει.
 
Απο τις πιο αγαπημενες μου διαφημισεις..Την ειχα συνδεσει με τον πρωτο μου ερωτα..
 
μια απο τα ιδια και εγω το κομματι ηταν απο τα slow τις εποχης που το εβαζαν σε ολα τα party.
 
και συγκεκριμενα σ ενα παρτυ που ειχαμε παιξει μπουκαλα και με φιλησε εκεινος ο πρωτος ερωτας αφου ετσι το φερε η μουκαλα!!μετα ομως απο αυτο,ξεθαρεψα την ζητησα σε χορο και την φιλησα εγω!πω πω αναμνησεις και αγνες προθεσεις που ειχαμε τοτε..
 
Η Robin Beck μαζί με τους House Of Lords τον Μάρτιο στην Αθήνα.

Πέμπτη 6 Μαρτίου στο Κύτταρο Live.

Ώρα έναρξης: 21:00 - Τιμή εισιτηρίου: 25 ευρώ

Πηγή
 
Kαι μιας ήμουν στο Κύταρρο χθες και για όσους δεν κατάφεραν να έρθουν: η Robin Beck ήταν απλά ΘΕΑ!!! Φοβερή η σκηνική παρουσία της, με τους House Of Lords για μπάντα και η φωνή της... κρύσταλλο!! Από παλιά και αγαπημένα, ακούσαμε: "First Time", "Save Up All Your Ears", "Tears In The Rain", "If You Were A Woman & I Was A Man", "Hide Your Heart". Και μερικές φωτογραφίες απλά για να... ζηλέψετε! ;)

Picture2.jpg

Picture1.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα