Αναζήτηση εφαρμογής "cd rom"

kasfikis

RetroN00b
Joined
2 Οκτ 2011
Μηνύματα
36
Αντιδράσεις
7
Καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κάποιος την εφαρμογή "Αποστολή στο ηλιακό σύστημα" της Ελληνικής εταιρείας "tessera";
 
Εγω δεν το γνωριζω αλλα χαιρομαι που βλεπω αναφορα σε εκεινη την ξεχασμενη κατηγορια software :)
 
Αποστολή στο Ηλιακό Σύστημα
title2.jpg


objects.jpg


Μία συναρπαστική περιήγη*ση στους πλανήτες του ηλιακού μας συστήματος και τους δορυφόρους τους, ένα θέμα που συγκινεί μικρούς και μεγάλους.
box.jpg


mission1.jpg


Σε ένα εντυπωσιακό τρισδιάστατο γραφικό περιβάλλον θα ανακαλύψετε τις τελευταίες πληροφορίες σχετικά με τους πλανήτες, θα πληροφορηθείτε για τις πρόσφατες ανακαλύψεις δορυφόρων καθώς και τις νέες εξελίξεις στις αποστολές.
Οι πληροφορίες είναι έγκυρες, πλήρεις και ενημερωμένες. Παρόλα αυτά δε θα χρειαστεί να ψάξετε σε ατέλειωτες σελίδες κειμένου για να βρείτε αυτό που ζητάτε. Με εύχρηστο και φιλικό τρόπο θα εντοπίσετε και θα διαβάσετε αυτά που σας ενδιαφέρουν και μόνον αυτά.
mission2.jpg


*
mission3.jpg


Στην εφαρμογή θα βρείτε άφθονες φωτογραφίες, ενδιαφέροντα βίντεο, εκπαιδευτικές δραστηριότητες καθώς και διασκεδαστικά παιχνίδια που θα κάνουν την περιπλάνησή σας στο ηλιακό σύστημα πιο ευχάριστη και απολαυστική.
Τι έγραψε ο ελληνικός τύπος;


ISBN139789608221024
ΕκδότηςTESSERA MULTIMEDIA
Χρονολογία ΈκδοσηςΦεβρουάριος 2002

Αν τώρα ως μεταγενέστερο του 1995 και εκτός του γενικού(εκτός εξαιρέσεων) χρονολογικού ορίζοντα που έχει τεθεί ως retromaniax είναι θέμα των mod/admins .
http://www.tessera.gr/frontend/artic...Iliako-Sustima
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχω το cd rom,αλλα έχω χάσει τους κωδικούς,μήπως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει;
 
Πίσω
Μπλουζα