Αναζήτηση παλιών σίριαλ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Diongrace

RetroNoob
Joined
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα μιας και είμαι καινούριο μέλος. Θα επιθυμούσα να σας ρωτήσω και όποιοι γνωρίζουν να μου απαντήσουν σε αυτό. Παλιά παίζονταν στο Μέγκα ωραία σίριαλ σε στυλ σαπουνόπερας η ''Απαγορευμένη αγάπη'', και ''Για μια θέση στον ήλιο''. Ξαναπαίχτηκαν σε επανάληψη το 2018 μετά το κλείσιμο του καναλιού τότε που έβαζε πολλά άλλα σίριαλ σε επανάληψη. Μήπως έχει κανείς καταγράψει επεισόδια των σειρών αυτών ή γνωρίζει σε ποια σάιτ μπορώ να τα βρω;
 
Καλώς ήλθες!

Διάβασε τους Κανόνες του RetroManiaX! Αυτό που ζητάς απαγορεύεται από τον ΠΡΩΤΟ - ΠΡΩΤΟ κανονισμό που, θεωρητικά, έχεις διαβάσει και αποδεχτεί.

Καλή ρετρό συνέχεια!!!
 
Ok ευχαριστώ συγνώμη που καθυστέρησα να διαβάσω αναλυτικά τους κανόνες. Απλά αναζητώ τις σειρές και δεν ξέρω πως αλλιώς να υποβαλλω την ερωτηση μου. Πως πχ να αλλάζα τη δημοσίευση; Αν μπορείτε παρακαλώ προτείνετε μου τρόπο
 
Καλησπέρα και καλοσώρισες,

Δεν παρέχουμε συνδέσμους για οπτικοακουστικό υλικό που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα.

Απαγορεύεται και είναι παράνομο!

Το forum είναι αφιερωμένο στη συζήτηση ρετρό θεμάτων και όχι σε έκνομες δραστηριότητες.
 
Καλησπέρα και καλοσώρισες,

Δεν παρέχουμε συνδέσμους για οπτικοακουστικό υλικό που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα.

Απαγορεύεται και είναι παράνομο!

Το forum είναι αφιερωμένο στη συζήτηση ρετρό θεμάτων και όχι σε έκνομες δραστηριότητες.
Eνταξσι συγνώμη άργησα να διαβάσω τους κανόνες της ομάδας θα σβήσω την ερώτηση κ θα δω πως θα την διατυπώσω εναλλακτικα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα