Αναζήτηση τίτλου παιδικού: Γάτoς Detective

x_nikaki_x

RetroN00b
Joined
30 Μάρ 2010
Μηνύματα
28
Αντιδράσεις
28
Καλησπέρα σας,

Ψάχνω εδώ και καιρό απεγνωσμένα 1 παιδικό.. #)

Εχω ελάχιστες πληροφορίες. Δεν θυμάμαι καθόλου τον τίτλο. Ήταν αυτοτελές και η ιστορία ειχε ως εξής: Σε ένα δάσος οπου είχε γινει μια κλοπή (Νομίζω με φαγητά ειχε σχέση!) μια αλεπού ή νυφιτσά ντετέκτιβ είχε αναλάβει την υπόθεση να λύσει το μυστήριο και να βρεί τον ένοχο. Θυμάμαι χαρακτηριστικά μια σκηνή όπου κρατούσε έναν μεγενθυτικό φακό και κοίταζε κάποια ίχνη τα οποία είχε κάνει ο κλέφτης με λάσπη, αλλά επιτηδευμένα για να παραπλανήσει τον ντετέκτιβ. Έκανε και άλλα τέτοια τεχνάσματα, νομίζω και κάτι με την ουρά του αλλα δεν θυμάμαι τι ακριβώς.. :p Επίσης θυμάμαι οτι ο ένοχος ήταν τελικά ενα ζωάκι το οποίο δεν υποπτευόντουσαν καθόλου!..

[edit]

Ευχαριστώ πολύ.. #)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μήπως λεγόταν κάπως σαν "Μάγκι-Μπου η αλεπού";
 
Δεν θύμαμαι τον τίτλο καθόλου, αλλά και σαν "Μαγκι-Μπου" δεν βρίσκω κάτι μέχρι στιγμής.. Αν και νομίζω η αλεπού ήταν άντρας!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ πάντως!!!!!!!!
 
Μηπως εννοεις το Hoodwinked του 2005;;;;;

http://www.imdb.com/title/tt0443536/

[edit]Το βίντεο αυτό έχει αφαιρεθεί από το χρήστη.[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
8) όχι όχι, δεν αναφέρομαι σε κάτι σύγχρονο.. Το έβλεπα στο junior's tv η στην ΕΤ1 το 1995 περίπου.. :cry: Μάλλον δεν θα το βρώ ποτέ!!!! Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως φίλε μου!! :)
 
Θα βρεθεί... όλο και κάποιος θα ξέρει κάτι!!
 
Το φανταστηκα οτι θα ειναι κατι αλλο, απλα το στορυ που περιεγραψες μοιαζει λιγο με του Ηοοdwinked. Σιγουρα θα το βρει καποιος και θα το πει, μην απογοητευσεσαι.
 
Eleos!!

Psaxneis E :p pegnwsmena to idio cartoon pou epsaxna ki egw mono pou egw to vrika :p egina melos mono k mono gia na sou apantisw. alla oxi auto pou perimeneis. perimeneis apo ena swro asxetous na sou apantisoun. den prokeitai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! psakse monh sou!!!!! auta ta forum einai gtp.... o kathenas psaxnei t diko tou kai dhmosieuontai 1.000.000 mlks......
 
mipws einai auto??

cover_game_url_2408.png
 
geia sas paidia...

psaxnw edw kai arketoys mhnes ena palio paidiko,tou 85-90 . den exw polla stoixeia omws.ksekinaei me ena kytharista ntimeno san ton robbin hood na paizei panw se ena dentro. einai me kanonikoys antrwpoys kai aytotelh episwdia.elpizw na to thumate kapoios. sas euxaristwwww...
 
Το πρώτο επεισόδιο από αυτα (Γάτoς Detective)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
NorthStar Aυτό είναι!!!!!!!!!! Σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύυυυυ!!!!!!!!!! Ειλικρινά το έψαχνα τόσο καιρό!!! Να είσαι καλά!!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα