Αναζήτηση τίτλου σειράς Νο 4 - "Brendon Chase"

kasfikis

RetroN00b
Αντιδράσεις
7
ήταν μια σειρά με δύο φίλους που χαθήκανε στο δάσος ,και έκτοτε ζούσανε εκεί μέχρι να τους βρούνε,θυμάται κάποιος τον τίτλο;δεκαετία του ογδόντα παιζόταν στην κρατική τηλεόραση.

Mandrake

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
145
Παιδική ήταν η σειρά αυτή; Θυμάσαι τι γλώσσα μιλούσαν;

laura ingalls

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
2.152
Αα αυτή τη σειρά την ψάχνω και γω. Έχω κοιτάξει διάφορα προγράμματα από το 86 μέχρι το 89 αλλά δεν έχω καταφέρει να την εντοπίσω. Η σειρά είχε και ένα χαρακτήρα λίγο αστυνομικό λίγο θρίλερ και σίγουρα ήταν εφηβικό και όχι πολύ παιδικό. Διαδραματιζόταν στην Αγγλία και 99% ήταν αγγλική σειρά. Απ’ ότι θυμάμαι ο τίτλος του ήταν κάπως σαν μυστήρια στο δάσος του μπήκον ή κάπως έτσι.

Stop Motion

RetroNoob
Αντιδράσεις
13
Δεν ξερω αν λεμε για την ιδια σειρα, θυμαμαι κι εγω μια αγγλικη εκει στα 80s με μια παρεα εφηβων δεν θυμαμαι ποσα ηταν, που ειχαν παει στο δασος και μενανε σε μια κουφαλα δεντρου νομιζω.Ηταν μυστηριου νομιζω.Κι εγω ψαχνω να βρω τον τιτλο της σειρας αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι αλλα στοιχεια.Νομιζω ηταν σειρα εποχης.

Stop Motion

RetroNoob
Αντιδράσεις
13
@NorthStar σ' ευχαριστω πολυ φιλε μου.Επι πολλα χρονια ηταν στην μνημη μου αυτη η σειρα χωρις ποτε να μπορεσω να βρω ποια ειναι, μεχρι σημερα.Να 'σαι καλα.

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.958
Παίχτηκε τον Μάρτη του '83 από την κρατική.

Link

Μπλουζα