Αναζήτηση τίτλου σπάνιας ταινίας

Magik5

RetroNoob
Joined
14 Νοέ 2020
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα,

Έχω κάνει την ερώτηση και στο group στο facebook αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Σας παραθέτω τα στοιχεία.

Δύσκολη ερώτηση γιατί δεν έχω πολλά στοιχεία και δυστυχώς μετά από αναρτήσεις σε κάποια forum δεν βρήκα κάτι. Πρόκειται για μια ταινία μάλλον αμερικανικής παραγωγής (late 80s, early 90s) νομίζω γυρισμένη σε ζούγκλα ή δάσος με ένα ψυχάκια στρατιώτη. Θυμάμαι σκότωνε άλλους στρατιώτες που τον έψαχναν και είχε λευκό face paint. Επίσης θυμάμαι ότι κρυβόταν σε ενα κτήριο και τον έψαχνε πέρα από τους στρατιώτες και ένας στρατηγός με τζιπάκι ο οποίος φορούσε μπερέ (νομίζω ασπρομάλλης). Πιθανολογείται ότι έπαιζε alter ή extra3 και κατά καιρούς σε συζητήσεις με κόσμο την έχουν δει και άλλοι αλλά ούτε εκείνοι θυμούνται.

Υ.Γ. Δεν είναι το masterblaster, white ghost, deadly prey ή rambo.

Σας ευχαριστώ πολύ!!!
 
Μπας και ειναι αυτο?
Αν οχι δοκιμασε το search τους, ειναι καλο.
Καλημέρα! Φίλε το έχω δοκιμάσει και τίποτα. Έχω φάει τον τόπο και δυστυχώς τίποτα. Μέχρι και youtube εχω δει trailer σε κανάλια που έχουν πολλές ταινίες

Ευχαριστώ αλλά δυστυχώς δεν είναι αυτή. Καμία σχέση.
 
Καλημέρα! Φίλε το έχω δοκιμάσει και τίποτα. Έχω φάει τον τόπο και δυστυχώς τίποτα. Μέχρι και youtube εχω δει trailer σε κανάλια που έχουν πολλές ταινίες
Ελπιζω να μην εννοεις το Apocalypse Now και παιδευόμαστε τσαμπα!
 
Ελπιζω να μην εννοεις το Apocalypse Now και παιδευόμαστε τσαμπα!
Όχι τη γνωρίζω την ταινία. Δυστυχώς έχω μιλήσει με πολύ κόσμο και τίποτα. Δεν την βρίσκει κανένας η δεν τη θυμάται κανείς πέρα από λιγους που ούτε αυτοί την είχαν δει ολόκληρη. Σταθείτε στο σημείο ότι στο μεγαλύτερο μέρος της ταινίας είναι με άσπρο φούμο. Είναι ζούγκλα τον κυνηγάει ένας στρατηγός ή κάτι τέτοιο, ασπρομάλλης με μπερε σε Τζιπακι. Σε κάποια φάση γίνεται και μάχη σε ένα παλιό κτήριο τσιμεντένιο. Να επισημάνω πως μάλλον είναι αρχές 90 λόγω ποιότητας (σε σχέση με 80s) μετά από κουβέντα με άτομο που θυμάται λίγα.
 
Πίσω
Μπλουζα