Αναζήτηση τίτλων παιχνιδιών mame: Blood Bros & Sunset Riders

fonis

RetroActive
Joined
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
219
Αντιδράσεις
12
θελω να ρωτησω τα τσακαλια του σαιτ για δυο παιχνιδια που επαιζα στα ουφαδικα τα τελαυταια μου χρονια καπου στο 1995...

το ενα ηταν τυπου cambal αλλα πιο κανουργιο κ καποιος αρχηγος ηταν ενα μεγαλο φυδι..περισσοτερα δεν θυμαμαι συγνωμη...

το αλλο ηταν καουμποιικο διαλεγες εναν καουμποιι α;πο τουσ 4 διαθεσιμους..οι δυο ειχαν απο δυο πιστολι κ οι αλλοι δυο απο δυο καραμπινες..ο πρωτος αρχηγος ηταν ψηλα ενας χοντρος με κατι βαρελια μπροστα του..

μετα σε καποια πιστα ηταν το τρενο που περνουσε απο διπλα με κατι εχθρους κ μετα πιο περα ηταν οι ταυροι-αγελαδες που περνουσαν κ ετρεχαν αντιθετα απο τον καουμποι κ πηδουσες απο πανω τουσ...οποιοσ ξερει τουσ τιτλους θα με υποχρεωσει ..θελω να το βρω στο μαμε αλλα εχω καποια παλια εκδοση κ ψαχνοντας δεν το βρισκω..

εχω το μαμε 32..

περιμενω καποιο φιλο να μου κατεβασει καποιο καινουργιο...
 
To 2o είναι το Sunset Riders ! To πρώτο δεν είμαι σίγουρος, αλλά ίσως λόγω οπίσθιας προοπτικής να είναι το Crossed Swords για το Neo-Geo
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από τις περιγραφές σου...

...το πρώτο μου θυμίζει το Blood Bros, αν και δεν θυμάμαι να είδα κάπου μεγάλο φίδι, αλλά το δεύτερο είναι σίγουρα το Sunset Riders όπως επισήμανε και ο Other_Reality.
 
ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΙ

Blood Bros

Sunset Riders

ευχαριστω απο καρδιας παιδια ειλικρινα....

καποια καινουργια εκδοση του μαμε λογικα τα εχει μεσα??

ενα χειρηστηριο με μοχλο δεξια μενει να βρω να αρχισω το λιωσιμο/...
 
Λογικα και αυτη η εκδοση που εχεις πρεπει να τα εχει φιλε μου δεν νομιζω να ειναι και τοσο παλια.Για το Blood Bros να προσθεσω την αχρηστη πληροφορια μου και να πω οτι το φιδι ειναι ο τεταρτος και προ τελευταιος αρχηγος :D
 
Πίσω
Μπλουζα