Αναζήτηση ταινίας: Grunt! The Wrestling Movie (1985)

Sotasatos

RetroN00b
Joined
9 Δεκ 2008
Μηνύματα
9
Αντιδράσεις
0
Καλημέρα και καλή χρονιά.

Ψάχνω πληροφορίες για μια ταινία με θέμα έναν παλαιστή του Catch. Στην αρχή της ταινίας μπαίνει στον ring και πλακώνεται με κάποιον και του βάζει το κεφάλι ανάμεσα στα σκοινιά και τον αποκεφαλίζει. Η καριέρα του πάει περίπατο και ο ίδιος εξαφανίζεται.

Μετά από λίγα χρόνια εμφανίζεται ένας μασκοφόρος παλαιστής με μια μάσκα και δημιουργείται ένας μύθος οτι πίσω από την μάσκα κρύβεται ίδιος παλαιστής.

Η ταινία είναι ψευτοντοκιματέρ... Ο ήρωας είναι ξανθός μακρυμάλλης. Ευχαριστώ πολύ. :thanx2:
 
Φίλε μου, ψάχνεις το "GRUNT: THE WRESTLING MOVIE".

Στα ελληνικά, δεν ξέρω πως λεγόταν.

Είναι μια από τις αγαπημένες μου ταινίες.

Την έχω δει δεκάδες φορές.

Μόνο που είναι μάλλον απίθανο να βρεθεί.
 
Στο Inernet βρίσκεις τα πάντα,...

Για να το αγοράσεις στο ebay, και στο [ame=http://www.amazon.com/GRUNT-Wrestling-Movie-Magic-Schwarz/dp/B000JGJAG0]amazon και για να το καταβάσεις στο [edit]Aπαγορευονται τα Download links παρανομου υλικου [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλε BMWNEK με το ωραιο μοτοσακο,κανε μου μια χαρη να διαβασεις τους κανονισμους λειτουργιας του φορουμ πριν συνεχισεις.

Ευχαριστω και καλως ηρθες.
 
Aardvark είπε:
Φιλε BMWNEK με το ωραιο μοτοσακο,κανε μου μια χαρη να διαβασεις τους κανονισμους λειτουργιας του φορουμ πριν συνεχισεις.Ευχαριστω και καλως ηρθες.
Συγνώμη, φίλε μου,..το ήξερα μια και δεν είναι πρώτη φορά που συμμετάσχω σε forum,...αλλά τι να πω, άτυχη στιγμή μάλλον. Απλά να βοηθήσω τον φίλο μας ήθελα και από την βιασύνη μου την πάτησα,...δεν θα ξαναγίνει!!! :eek:
 
Mην στεναχωριεσαι και εγω απλη ενημερωση εκανα.

Kαλη συνεχεια. :thumbup:
 
OΟΟΟ ΝΑΙ την βρήκατε μαγκές. Αυτή ειναι η ταινία.

Χίλια ευχαριστώ για την βοήθεια.

Καλημέρα σε όλους
 
την ταινια που ζητας την ειχα νοικιασει απο το σεβεν σποτ βριλησσιων αλλα δεν ξερω αν την εχουν ακομα
 
Πίσω
Μπλουζα