Ανασκόπηση της "Δεκαετίας 1980"

circleag

RetroJunkie™
Joined
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.405
Αντιδράσεις
517
Μια ανασκόπηση της δεκαετίας 1980 απο την εκπομπή της ΕΤ2

"ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 ΚΑΛΗΜΕΡΑ 2000".

EDIT: Τα βίντεο της δημοσιογραφικής ανασκόπησης της δεκαετίας έχουν ήδη ανέβει από το μέλος του forum μας FORD231 στο ακόλουθο thread:

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?t=2558&page=2

Μεταδόθηκε κατά τα τέλη της δεκαετίας 1989 και παρουσίασαν οι Νικος Μεγγρελης και Μπαμπης Παπαπαναγιώτου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ανασκοπηση της δεκαετιας του 80, απευθειας προερχομενη απο το τελος της. Δεν μπορει να υπαρξει καλυτερη "ανταποκριση" :)
 
Το θέμα μεταφέρθηκε στο σωστό forum, διότι πρόκεται για δημοσιογραφική εκπομπή. Στα τηλεοπτικά προγράμματα αναρτούμε (τι άλλο; ) το τηλεοπτικό πρόγραμμα των σταθμών και μόνο.

Επίσης, να αναφέρω ότι τα βίντεο είναι του φίλου FORD231, τον οποίο και ευχαριστούμε για ακόμα μια φορά! :thanx2:

EDIT: Τέλος, τα βίντεο είχαν ήδη ανέβει στο forum μας από τον ίδιο τον FORD231, επομένως και το link στο αντίστοιχο thread πιο πάνω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ που μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα και επίσης θέλω να ευχαριστήσω και εγώ απο μεριάς μου τον FORD231

(μιας και δεν ήξερα ότι ήταν και μέλος του Retromaniax) για το πολύ σπάνιο αυτό ντοκουμέντο που ανέβασε στο ΥouTube.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απόσπασμα από την εκπομπή της ΕΤ-2 Γεια Χαρά Δεκαετία του 1980 Καλημέρα 2000. Παρουσίαση Νίκος Μεγγρέλης και Μπάμπης Παπαπαναγιώτου. Μεταδόθηκε 01 Ιανουαρίου 1990.
 
Απόσπασμα από την Διεθνή Ανασκόπηση για την Δεκαετία 1980-1989 της ΕΤ.2 με την Ευγενία Χριστοπούλου. Μεταδόθηκε το 1990.
 
Πίσω
Μπλουζα