Ανατριχίλες [Goosebumps]

panpan

Banned
Joined
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
34
Αντιδράσεις
3
αυτην τη σειρα την εβλεπα οταν ημουν 7-8 χρονών και τρομαζα πολυ παρολο που ηταν στον αντ1 10 το πρωι καθε σαββατο..... πιστευω οτι επρεπε να αναφερθει... :p

αποψεις δεκτές...
 
Goosebumps- τα σπάει!

[edit] Το βίντεο αυτό δεν είναι πλέον διαθέσιμο λόγω υποβολής αξίωσης πνευματικών δικαιωμάτων από το χρήστη Scholastic Inc.. [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ω ρε φιλε ! τι μου θυμησες.... θρυλικές εποχές.....

θυμήθηκα τις στιγμές ανατριχίλας που περνούσα καθόλη τη διάρκεια των τίτλων αρχής!
 
Μου έχει μείνει χαραγμένο το επεισόδιο που ζωντάνευαν τα αγαλματάκια του κήπου...
 
Τελειαααα!!!! Εχω κ βιβλια χεχεχεχχεχε...
 
Kαι εγω την εβλεπα συνεχεια,αλλωστε ειναι φαν τετοιων σειρων,πραγματων κτλ,κτλ!
 
uparxei kana torrent re paidia mauth th seira??και υποτιτλους μηπως??
 
nai re paidia...eixa diabasei polla biblia...uparxei mhpws se torrent h seira me upotitlous??
 
Κάνε μια βόλτα απο τους κανονισμούς.

Εδω πέρα δεν υπάρχουν torrent οσο και να ψάξεις.

Και γράφε σε παρακαλώ με ελληνικούς χαρακτήρες.
 
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε imperium..

Εγώ έχω όλη την συλλογή σε βιβλία που τα διάβαζα πιτσιρικάς.

Μου λείπουνε μόνο πέντε.

Το πρώτο τεύχος της σειράς...

IMG.jpg
 
νομιζω την εδειχνε και το σταρ ενα φεγγαρι
 
Πως ειναι δυνατον να την εδειχνε τοτε 10 το πρωι? Ληγμενα επαιρναν οι αρμοδιοι στον ΑΝΤ1?
 
για την ακριβεια την εδειχνε 11 η ωρα!και 12 εκλεινε το παιδικο προγραμμα με power rangers!
 
Α ναι σωστα! Καλα θυμομουν οτι το εδειχνε στις 11! Το αμερικανικο καναλι που εκανε τη παραγωγη ηταν το Saban? θυμαμαι το σηματάκι καθε φορα που τελειωναν οι Ανατριχίλες! Παντως τη συγκεκριμενη σειρα επρεπε να τη δειχνουν τουλαχιστον μετα τις 9 και μιση το βραδυ... τι το περασανε τοτε οι κυριοι του ΑΝΤ1? Μπατε σκυλοι αλέστε?
 
υποτιθεται οτι ηταν νεανικη σειρα ενταξει δεν ηταν και τοσο τρομακτικη εδω το σταρ την ιδια περιοδο εδειχνε ιστοριες απο την κρυπτη στις 3 το μεσημερι εντωμεταξυ στο εξωτερικο συνεχιζουν να βγαινουν και βιβλια και επεισοδια της σειρας
 
Ναι όντως το έβαζε το πρωί του Σαββάτου. Για κάποιο λόγο πάντα άλλαζα κανάλι. Δεν είδα ποτέ κανένα επεισόδιο.
 
Πίσω
Μπλουζα