Αναφορά στην ρετρό κοινότητα από το περιοδικό PC master

rigardie

RetroAdept
Joined
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
898
Αντιδράσεις
19
Στο πρώτο τεύχος του 2008 το περιοδικού PC master (τεύχος 219) και συγκεκριμένα στην σελίδα 170 υπάρχει κάποια αναφορά τόσο για την συμμετοχή των παιδιών του amigahellas.gr στην περσινή έκθεση DTE αλλά και για την AMIGA γενικότερα, εμείς από την πλευρό μας ευχόμαστε ότι καλύτερο στο amigahellas.gr και ειδικότερα στην ψυχή της ομάδας και ελπίζουμε αυτή την χρονιά η δυναμική που αναμφίβολα υπάρχει να είναι 100% θετική
 
AMIGA και amigahellas RULEZ!!!!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Όλοι μαζί μια φωνή...Ζήτω η Amiga και τα όμορφα αξέχαστα χρόνια της!
 
Τα παιδια το αξιζουν μιας και "σκαρωνουν" συνεχως ωραια πραγματα (events,περιοδικο κτλ)
 
Κάτι μου λέει οτι σύντομα το PC Master θα κάνει αναφορά και στο retromaniax.gr....
 
Αναφορά στην παρουσία του AMIGAHELLAS, στην DTE, έγινε και από το περιοδικό grafistas!
 
Το περιοδικό Γραφίστας είχε περίπτερο στη DTE αν δεν κάνω λάθος.
 
manos426f είπε:
Κάτι μου λέει οτι σύντομα το PC Master θα κάνει αναφορά και στο retromaniax.gr....
Μπα λες? Ρε manos426..τι σοι..avatar μου έχεις βάλει και παθαίνω μια αλληθωρία όταν το βλέπω μπα σε καλό σου!!! :D
 
Πάω στοίχημα ότι είναι το μάτι της φίλης του και το δικό του… Θα ξεράσω…

:rofl:

:p
 
Ναι και εγώ αυτό πιστεύω αλλά όταν το βλέπω με πιάνει μια θολούρα το μάτι μου...Ε λοιπόν ο manos έχει βαλθεί να μας φορέσει γυαλιά :D
 
Κάτι με πιάνει το μάτι μου ρε παιδιά μια θολούρα ένα πράμα α πα πα!!!

Τώρα θυμήθηκα που κάποτε είχα μια συζήτηση με τον ΑΕΟΝ για να κάνουμε μια έκθεση με retro Micros ίσως τελικά κάποτε αυτό να συμβεί...
 
Πίσω
Μπλουζα