Αντοχή στο χρόνο για Arcade stick

αυτο που εχω παραγγειλει δεν εινε καλο;;;;εινε μοντελο του 2015 του δεκεμβριου αυτο..

δεν εινε καλο το hori΄΄΄΄;;;http://www.ebay.com/itm/291627091730

τα hori δεν εινε καλα δηλαδη αυτο λετε;;

Hori Real Arcade Pro V Playstation 4 PS4 PS3 PC Stick Hayabusa Fight Fighter
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν θες hayabusa πάρε μηχανή. Σου είπα πάρε το Qanba Q4. Τι δεν καταλαβαίνεις?
 
ιδι το εχω παραγγελει το hayabusa

γιατι αυτο που εχω παραγγειλει τι εχει δεν εινε καλοl;;;Hori Real Arcade Pro V Playstation 4 PS4 PS3 PC Stick Hayabusa Fight Fighter
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλτατε jim2033,σου εχει γινει ηδη συσταση απο admin για τα συνεχομενα post.....

Kambia είπε:
Δεύτερον καταντάει κουραστικό να κάνεις συνεχόμενα ποστ ακόμα και για να βάλεις ερωτηματικά. Αν θες να συμπληρώσεις κάτι μπορείς να κάνεις edit το προηγούμενό σου ποστ και να το γράψεις εκεί. Όταν κάποιος θα ξέρει να σου απαντήσει, θα σου απαντήσει. Με το να ρωτάς το ίδιο και το ίδιο εδώ και 2 σελίδες δε θα βγει τίποτα, ούτε θα επισπεύσεις την απάντηση κάποιου.
.... και στο ξανακανω συσταση αλλη μια φορα....

Μπορεις εντος 24ωρου να κανεις edit το post σου και να συμπληρωσεις οτι θελεις.


Αν γνωριζει καποιος κατι θα σου απαντησει,με το να ρωτας συνεχεια το ιδιο και μαλιστα



σε συνεχομενα post,κατανταει κουραστικο για ολους οσους παρακολουθουν το θεμα!!!
 
το Hori πήρες....??????? Kaput.......

Epic Thread indeed.....

Kαλημερες.......
 
To θέμα κλειδώνει! Ο,τι ήταν να απαντηθεί έχει απαντηθεί και επιπλέον οι συστάσεις μας πηγαίνουν στο βρόντο! Αν πιστεύει κάποιος πως μπορεί να δώσει περισσότερες πληροφορίες στον jim ας του στείλει πμ.
 
Πίσω
Μπλουζα