Αν είναι δυνατόν! :D

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
70
Ομολογώ, ούτε το ήξερα, ούτε το περίμενα...
 
Μια περιγραφή και κανα δυο λόγια για το τι θα δούμε δεν θα ήταν άσχημα αγαπητέ μου Gryzor. Φιλικά.
 
"To Gamespot έχει ανοίξει κατηγορία για τα releases παιχνιδιών για Amstrad, και μάλιστα έχει και το ανάλογο γραφικό στο λογότυπό του".

Ορίστε, μόλις χάλασα την έκπληξη και έκανα το post πολύ πιο βαρετό, καλύτερα τώρα; :p
 
Δεν είναι θέμα περι βαρεμάρας αγαπητέ Gryzor αλλά το πόσο άμεσα κατανοητό είναι το thread για τον κάθε επισκέπτη. Πίστεψέ με, προσωπικά εκτιμώ το ενδιαφέρον σου για τους amstrad.
 
Ναι, και εγώ με τη σειρά μου καταλαβαίνω το γιατί έγραψες αυτό που έγραψες (από το 1995 έχω συμμετάσχει σε φόρα και φόρα... για να μην πω για BBS πιο πριν :D ). Όμως εγώ συνειδητά και ηθελημένα παρέβην τους 'κανόνες' γιατί ήθελα να δώσω το στοιχείο της έκπληξης. Δεν είναι ανάγκη πάντα να είναι άμεσα κατανοητό κάποιο post (γιατί τότε τί να πω και για τα μισά post περί Καντυ-Καντυ, αν και η κοπέλα μου δεν έχει τέτοιο πρόβλημα).

Ενυγουέη, ελπίζω να βλέπεις το τί θέλω να πω, αν και δεν έχει νόημα να το συζητάμε περισσότερο - ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟΟΟΟ :D
 
Πίσω
Μπλουζα