Αξέχαστα Χρόνια - The Wonder Years (1988–1993)

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
612
την θυμαται κανεις αυτη την σειρα??επαιζε καποτε στο μακεδονια και προταγωνιστουσε ενα παιδι που εδειχνε καταστασεις που θυμοταν και εδειχνε μεχρι που μεγαλωσε [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα επαναλάβω για ακόμα μια φορά να διαβάσεις τους κανονισμους

http://www.retromaniax.gr/vb/faq.php

ΔΕΝ ζητάμε εδώ μέσα που και πώς θα βρούμε επεισόδια.
 
οκ συγνωμμη

εσυ τελικα την ειχες δει αυτην την σειρα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;
 
The Wonder Years

Μήπως θυμάστε παλιά νεανική αμερικάνικη σειρά; Παιζόταν στην ΕΡΤ-2 το 1986-1987 αν θυμάμαι καλά.Το μόνο που θυμάμαι ήταν ο ήρωας που λεγόταν Κέβιν και έδειχνε τις ερωτικές του ανησυχίες, που κανείς δεν τον καταλάβαινε, κάτι τέτοιο...Ευχαριστώ
 
Μάλλον πρόκειται για το "The Wonder Years", με τον (τότε) πιτσιρίκο, Φρεντ Σάβιτζ.
 
Σ'ευχαριστώ, ναι προκειται για αυτή τη σειρά. Μπήκα και είδα σχετικό βίντεο στο youtube.Να 'σαι καλά!
 
οριστε το βιντεο των τιτλων αρχης

[video=youtube;-Ob59hsRaFU]

και ενα ντοκυμαντερ για την σειρα [edit] This video is no longer available due to a copyright claim by A&E. [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
vagkir είπε:
Σ'ευχαριστώ, ναι προκειται για αυτή τη σειρά. Μπήκα και είδα σχετικό βίντεο στο youtube.Να 'σαι καλά!
Χαίρομαι που βρέθηκε, φίλε μου.

Ηταν όντως ωραία σειρά, με αρκετό χιούμορ αλλά και δόσεις "γλυκειάς μελαγχολίας".
 
μιας και το ξαναβρηκα το θεμα μου φαινεται περιεργο να μην την εχει δει κανεις αλλος παιζοταν αρκετα χρονια μου αρεσε πολυ το τραγουδι των τιτλων ειναι το with a little help from my friends του joe cocker

 
Θανο την εβλεπα και εγω την σειρα..δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα δεν ειχε και πολλα να δεις τοτε (την εβλεπα στην ΕΡΤ)..σε ορισμενα σημεια παντως μου φαινοταν λιγο σουρεαλιστικη...
 
Εκπληκτική σειρά.

Αν καιτο τελευταίο επεισόδιο, μου άφησε μια πολύ "πικρή" γεύση.
 
exetlaios είπε:
Εκπληκτική σειρά.Αν καιτο τελευταίο επεισόδιο, μου άφησε μια πολύ "πικρή" γεύση.
και εμενα το ιδιο θα προτιμουσα να εμενε στο τελος με την winnie
 
θυμάμαι η σειρά προβαλόταν στο μακεδονια tv και μου άρεσε ο γλυκούλης Fred Savage, ο μικρός πρωταγωνιστής, δεν την παρακολουθούσα αλλά έβλεπα μοναχα μερικές σκηνές...
 
Πίσω
Μπλουζα