Αποκλειστική συνέντευξη του ΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΗ στο RetroManiaX

Θελω να ευχαριστσω και εγω τον Κυριο Φλωρεντη για την ομορφη συνεντευξη που εδωσε στα παιδια και θελω να πω οτι τον αγαπαμε παρα πολυ μιας και μεγαλωσαμε με τις ταινιες του.
 
Πολυ καλη συνεντευξη απο εναν μεγαλο ηθοποιο και ας μην ηταν ποτε σταρ, μπραβο στα παιδια.

 


Για ολους εμας ομως που μεγαλωσαμε μαζι του, με τις ταινιες του, ομως ειναι μεγαλος σταρ.


 


Ειναι απο τους ηθοποιους που συμπαθουσα απο πιτσιρικας, παντα μου εβγαζε καλοσυνη, συμπαθεια, απο τους αγαπημενους κ πιο συμπαθητικους ηθοποιους.


 


Προσφατα μαλιστα τον εβλεπα στην σειρα "Τα 7 Κακα Της Μοιρας Μου" αλλα και στην ταινια "Η Κρουαζερια Του Ερωτα" που εκανε ενα απιστευτο μυστικο πρακτορα χαχαχα!


 


Σκοπευω να κατεβασω ολες τις ταινιες του, να γελασω κ να θυμηθω την αξεχαστη δεκαετια των 80's που τοσο λατρευω.
 
πολύ ωραία και συνέντευξη και ο Άκης Φλωρέντης -αναμενόμενα- ευγενέστατος άνθρωπος !
 
manos426f είπε:
Το σχόλιο που μπορεί να κάνει κάποιος για τον Άκη Φλωρεντή και την όλη αυτή συνάντησή μας,θα μπορούσε άνετα να συμπεριληφθεί σε μία και μόνο φράση:"Ο άνθρωπος που σου κάνει κέφι να μιλάς μαζί του"...
ειναι απο της φορες που δεν παρελειψα ουτε γραμμα απο συνεντευξη.. μπραβο σας παιδια και παλι μπραβο .. ηταν και ειναι ενας πολυ γλυκος και πολυ συμπαθητικός άνθρωπος.. βουρ τωρα για τον επίσης λατρεμένο Σουπιαδη
 
Μίλησα χθες με τον Άκη Φλωρεντή.

Μας (ξανα)στέλνει την αγάπη του και πολλέ ευχές για μια καλή χρονιά.

Δήλωσε έτοιμος να μας συναντήσει και να μας παίξει μουσική, όποτε θέλουμε ( ίσως σε μια κοπή πίττας ; )

Προσφάτως, έγραψε και τη μουσική, σε μια θεατρική παράσταση.

attachment.php
 
Ευχαριστούμε τον Κο Φλωρεντή! Είναι μεγάλη χαρά και τιμή που μας θυμάται!

exetlaios είπε:
(...) Δήλωσε έτοιμος να μας συναντήσει και να μας παίξει μουσική, όποτε θέλουμε ( ίσως σε μια κοπή πίττας ; ) (...)
Impossible is nothing! ;)
 
Πραγματικό χαμογελαστό πρόσωπο ο Άκης Φλωρεντής και ειδικά στο Γρανίτα από Μελάνι απολαυστικότατος! Ευχαριστούμε για τη συνέντευξη.
 
και ειδα τις φωτο απο την συνεντευξη να κυκλοφορουν σε αρκετα blogs και ρεπορταζ χωρις καμια αναφορα στην πηγη βεβαιως....
 
θανος είπε:
και ειδα τις φωτο απο την συνεντευξη να κυκλοφορουν σε αρκετα blogs και ρεπορταζ χωρις καμια αναφορα στην πηγη βεβαιως....
Σωστά τα λες. Το ένα και μοναδικό site που το έγραφε εχθές (ίσως ακολούθησαν κι άλλα μετά δεν ξέρω) είχε φώτο από τη συνέντευξη στο μαγαζί που δούλευε ο Άκης Φλωρεντής.
 
Φίλε johndiam συγγνώμη κιόλας αλλά εκτός ότι μας το είπες κι εδώ υπάρχει ήδη ειδικό θέμα εδώ.
 
Παιδια,σε ποια ''Ενοτητα'' του Φορουμ υπαρχει ''θεμα'' για τον θανατο του Αλη Φλωρεντη ;
 
πολυ ωραια συνεντευξη
μπραβο

μου ηταν πολυ συμπαθης,τον ειχα συναντησει μια φορα μοναχα
πολυ καλο ηθοποιος
 
Πίσω
Μπλουζα