Αποκλειστική συνέντευξη του ΗΛΙΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ στο RetroManiaX! !

Μπράβο Κωνσταντίνε και Μάνο.

Για τον Ηλία τι να πω...Δηλώνω οπαδός για φετιχιστικούς και ποδοσφαιρικούς λόγους!
 
Μια απορια που εχω ειναι που εχει χαθει η Βιολεττα Αντωνιου.

Για πολλα χρονια ηταν τηλεοπτικο διδυμο με τον Ηλια Κακλαμανη και ξαφνικα εξαφανιστηκε
 
santosp είπε:
Υ.Γ Στο αλμπουμ μου με τα διαφορα εχω την πρωτη εικονα που ειστε με τον Κακλαμανη, με διορθωμενα τα κοκκινα βρικολακισια ματια. :D Αν θελει καποιος ας την ανεβασει στην θεση της υπαρχουσας. ;)
Αρχηγέ,θα καταχραστώ την καλοσύνη που επέδειξες με το ν' ασχοληθείς μ' αυτό και θα σε ρωτήσω αν μπορούμε να σου στείλουμε και 2-3 ακόμη φωτός να κάνεις την ίδια δουλειά,μια και δε τις βάλαμε τελικά για τον ίδιο ακριβώς λόγο...
 
O Φράνκ πάντως είναι θεός...Και επίσης, η συνέντευξη αυτή μου θύμισε επιτέλους το όνομα της Σίας Φαράκη !!! Άνετα στο Hall of fame μαζί με την Βενέτη, Τούλα Σπινέλη, Βέρα Γκούμα και την φυσική ηγέτιδα Βίνα Ασίκη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manos426f είπε:
Αρχηγέ,θα καταχραστώ την καλοσύνη που επέδειξες με το ν' ασχοληθείς μ' αυτό και θα σε ρωτήσω αν μπορούμε να σου στείλουμε και 2-3 ακόμη φωτός να κάνεις την ίδια δουλειά,μια και δε τις βάλαμε τελικά για τον ίδιο ακριβώς λόγο...

Τωρα βρε Μανο τι ερωτησεις ειναι αυτες? :( Η οποια βοηθεια τιμη μου. :)
 
Άψογα !

Θα επικοινωνήσω και με τον exetlaios και θα σε "ξαναενοχλήσω" σύντομα !
 
Επιτελους!

Οπως τα ελεγε χυμα στην τηλεοραση, θα συνεχισει και στο διαδικτυο χωρις το κυνηγητο απο ΕΣΡ και λοιπων οργανων.

Καλη αρχη Ηλια και σε αυτο το κομματι
 
Μπράβο σας παιδιά συγχαρητήρια για την ωραία συνέντευξη και από μένα ένα ευχαριστώ σε σας. Για τον Διονύση Ξανθό έχω να σας πω ότι δεν έχει αποσυρθεί σε μοναστήρι, ζει εκτός Αθηνών με την οικογένειά του. Αυτά μου τα είπε ο ίδιος πριν εννέα χρόνια.
 
Όπως (σχεδόν) όλοι οι stars των 1980s!

Aναμένουμε με μεγάλο ενδιαφέρον πια την επόμενη συνεντευξη καποιου απο τους αστέρες των 1980s.

Mήπως να αρχίσω να ψάχνω και γώ ? Πληροφορήθηκα (απο έγκηρες πηγές) οτι ζούνε στην περιοχή μου ακουστε ποιοι : Χρήστος Καλοου ,Πανος Σουπιαδης ,Βαγγέλης Μουρίκης ,Βίκη Καπετάνη και Κάτια Κυβέλου!
 
Σας ετοιμαζουμε, μεσω Exetlaios (o γνωστος υποπτος σε τετοιες αποστολες), κατι πολυ πολυ δυνατο. Λιγη υπομονη...
 
Επικη η κοντρα με Μουστακα στο πισω καθισμα και σαβουριασμα στο τελος!! Τhanks για τη συνεντευξη!
 
ξεθαβω το θεμα λοιπον παρακολουθησα χθες την εκπομπη του Ηλια Κακλαμανη παρολο που καποιοι ανοητοι εμπαιναν και εβριζαν ειχε χιουμορ και καλη διαθεση
 
Που ειναι ο Ηλιας τωρα ;


Δεν το εχω δει σε καποιο καναλι.



Πολυ επιτυχια ειχε οταν ανοιγε τα μικροφωνα και εδινε ''βημα'' στον Κοσμο να πει τα προβληματα του.
 
Ο Ηλίας έγινε προσφάτως (ξανά) πατέρας.
 
Πολύ ευχάριστα νέα! Πολύ όμορφο το δώρο για τη Νέα Χρονιά!

Να του ζήσει το παιδάκι & ό,τι ποθεί για την οικογένειά του! :)
 
Να του ζησει το παιδι.


Που μπορούμε να τον δουμε /ακούσουμε ;



 
o Hλιας κανει εκπομπη διαδικτυακα στο site του πλεον..http://www.iliaskaklamanis.gr καθημερινα 10-30 με 12 30...απλα πατας το play και συνδεεσε...τωρα που ειναι καρδια καλοκαιριου μπορει να κανει μερα παρα μερα αν και ενημερωνει ειτε στο καναλι ειτε στο facebook αν θα εχει εκπομπη....ειμαστε μια παρεα και περναμε υπεροχα μιλοντας ανοιχτα για αολους και ολα.....
 
Πίσω
Μπλουζα