Αποκλειστική συνέντευξη του ΣΤΗΒ ΝΤΟΥΖΟΥ στο RetroManiaX!

Ρε μάγκες είστε κορυφαίοι. RESPECT.
 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Στηβ Ντούζο για την απολαυστική συνέντευξη και ένα μεγάλο μπράβο στην GRM Interview team!

:worship:
 
Ο πήχυς μπήκε ακόμα πιό ψηλά! Πιστεύω ότι πλέον το "εις ανώτερα" δεν είναι απλή ευχή, είναι αλάθητη πρόβλεψη για το μέλλον!

Συγχαρητήρια στα παιδιά του team και ευχαριστούμε τον Στηβ για μια πραγματικά απολαυστική συνέντευξη.
 
Μια συνέντευξη πιο κοντά στο ποθούμενο… :cheers:

snapshot200606132256568bs.jpg

Δεν παίζεστε ρε… :D
 
Μπράβο παιδιά ... έχετε πραγματικά απογειώσει το GRM !!!
 
RESPECT !!!

Επική συνέντευξη και ο Στήβ πολύ αληθινός όπως τον φανταζόμουν πάντα.

Επόμενη ποθούμενη συνέντευξη....

 
Συγχαρητηρια στα παιδια για αυτην την πολυ ενδιαφερουσα συνεντευξη απο ενα θρυλο των 80s!

Μορφη ο Στηβ!
 
Ωραίες εποχές και ωραίοι άνθρωποι... τυχεροί όλοι εμείς που τις ζήσαμε όντας παιδιά, τυχεροί και σήμερα που έχουμε αυτό το μέρος να αναμοχλεύουμε τα παλιά. Ωραίος ο Στηβ, μου έρχονται δεκάδες επίθετα όπως αυθεντικός - μάγκας, αλλά ό,τι και να πω θα είναι περιττό, αφού όλα τα λέει ο ίδιος από μόνος του. Κράτησα πολλά από αυτά που είπε, τόσο για τον ίδιο όσο και για την οικογένεια σαν θεσμό. ;)

Ευχαριστώ τα παιδιά για την δουλειά τους και κυρίως τον Στηβ για την πολύτιμη αυτή συνέντευξη στην παρέα μας.

:thanx2:
 
πολύ καλή η συνέντευξη. Τα είπε όλα χύμα χωρίς να μασάει.

Διαβάζοντας κατάλαβα οτι ο άνθρωπος είναι ροκ σε όλα.

Και ροκ δεν είναι μόνο να ακούς και να φοράς μπλουζάκια αλλά και να ζεις.

Και πόσοι σήμερα έχουν τη μαγκιά να το κάνουν?

Να κάνουν αυτό που γουστάρουν αλλά και να έχουν καβαντζωθεί

σε μια πορεία ζωής και να μη γινονται νούμερα του ενός και του άλλου?

Θα έπρεπε και να προβληματίσει.

Όπως και να χει μπράβο για τη συνέντευξη στα παιδιά που τη πραγματοποίησαν.
 
Μπράβο παιδιά.. Δεν ξέρω για εσάς, πάντως εμένα όλη αυτή η απίστευτη '80μανία με κάνει και αισθάνομαι πολύ καλά, σε αυτές τις εποχές που ζούμε είμαι λίγα άβολα.. Ο Στήβ Ντούζος (γιός του Ανδρέα Ντούζου ζαν πρεμιε της δεκαετίας '60) ήταν rock και από ότι φαίνεται συνεχίζει να είναι... Μπράβο του, αν και στο παρελθόν είχε περάσει πολύ δύσκολα.. :thanx2:
 
Συγχαρητήρια και πάλι παιδιά.

Μια γενικότερη διαπίστωση είναι πως το G.R.M. έχει εξελιχθεί σε σημείο που μάλλον δε φανταζόταν κανείς κάποτε.

Οι διαχειριστές όπως και τα μέλη πρέπει να είναι περήφανοι ;)

(Θέλω να ελπίζω πως οι συνθήκες θα μου επιτρέψουν να βοηθήσω κι εγώ κάποτε σε όποια σημεία μπορέσω)
 
Respect παίδες, μόνο αυτό έχω να πω.
 
Μπραβο παιδια και απο εμενα πραγματικα με γυρισατε πολλα χρονια πισω τοτε που εβλεπα σωριδων τετοιου ειδους ταινιες και δεν τις βαριωμουνα ποτε

Απολυτο respect στον μπιλια!!
 
Είστε φοβεροί!!! Δεν το περίμενα να είναι ακόμα ροκ ο Στίβ Ντούζος όπως το 80!
 
Παιδια το interview ηταν πραγματικα φοβερο.

Εχω μιλισει μαζι με τον στηβ γιατι το μαγαζι που παει την Harley του

για service ειναι ακριβοσ διπλα στο συνεργειο αυτοκινητων του πατερα μου :D

Ο ανθρωπας δεν παιζετε.!!!
 
ΣΤΗΒ κυριολεκτικα ροκαρεις. Μια μονο λεξη, που χιλιοειπωθηκε νομιζω σε χαρακτηριζει. Αυθεντικος.

Συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα του GRMX. :thanx2:
 
Ωραιος τυπος ο Στηβ.. Μπραβο στα παιδια!
 
Ο Στηβ γνήσιος και ακομπλεξάριστος όπως τον πρωτογνωρίσαμε! Μορφή! Ιστορική στιγμή για το grm :bow: Χρόνια Πολλά! :wub:
 
Θεός ο Στηβ και μπράβο για την συνέντευξη παιδιά!

Μήπως να βρίσκατε και την Βίνα Ασίκη για συνέντευξη; Χαλαρά, η μεγαλύτερη εφηβική μου φαντασίωση :D :D
 
Πίσω
Μπλουζα