Αποκλειστική συνέντευξη του ΣΤΗΒ ΝΤΟΥΖΟΥ στο RetroManiaX!

Το σίγουρο είναι ότι αν ήταν καθαρά κι αποκλειστικά στο χέρι μας,κάθε εβδομάδα θα είχαμε κι από μία συνέντευξη !!

Όμως δεν είναι έτσι,αφ' ενός διότι δεν έχουμε το "κονέ" για να φτάσουμε στο οποιοδήποτε πρόσωπο των '80s (κι όχι μόνο...) θα θέλαμε,αφ' ετέρου διότι "παίζει" πάντα και η πιθανότητα να εισπράξουμε αρνητική απάντηση !

(κάτι που,ευτυχώς μέχρι στιγμής,δεν έχει γίνει...)

Ο κ. Προύσαλης κι ο κ. Ντούζος υπήρξαν η (επιτυχημένη ομολογουμένως) απαρχή του θεσμού αυτού που δε (μπορούμε να) ξέρουμε μέχρι πού θα μας φτάσει/βγάλει πραγματικά !

Παράλληλα βεβαίως,θα φροντίζουμε πάντα να μιλάμε και με άλλους αξιόλογους ανθρώπους,η δραστηριότητα των οποίων απασχολεί θεματικά το GRM (όπως Πολυράκης-Σιδερής),διότι δε χρήζουν προσοχής μόνοι οι διάσημοι ασφαλώς !

Μακάρι βρε παιδιά όποιος καταφέρουμε στην πορεία να εντοπίσουμε,να δεχθεί να μιλήσει στην παρέα μας,αυτό άλλωστε θα είναι καταρχήν η επιτυχία για εμάς.Από 'κει και πέρα είναι ευθύνη καθαρά δική μας να βγει μια άρτια κι ολοκληρωμένη συνέντευξη...
 
Έφαγα τρελή φλασιά χριστουγεννιάτικα. Λοιπόν ο Στηβ είχε γυρίσει μια ταινία με τον Προύσαλη όπου, για κάποιο λόγο που δε θυμάμαι, πήγαιναν να γίνουν αλεξιπτωτιστές! :D

Στηβ, είχες πηδήξει κι από τον πύργο θυμάσαι; Ποιος να μου το έλεγε ότι κάποτε θα πέρναγα κι εγώ από το συγκεκριμένο στρατόπεδο χεχε…

Αν δεις αυτό το post δώσε, αν θέλεις, περισσότερες λεπτομέρειες για το κλίμα των γυρισμάτων στη ΣΧ.ΑΛ. εκείνης της εποχής… :cheers:
 
Συγχαρητήρια για την απίστευτη αυτή συνέντευξη! Την διάβασα "μονορούφι" ! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που πήραν την συνέντευξη και στον Στήβ.
 
manos426f είπε:
Παράλληλα βεβαίως,θα φροντίζουμε πάντα να μιλάμε και με άλλους αξιόλογους ανθρώπους,η δραστηριότητα των οποίων απασχολεί θεματικά το GRM (όπως Πολυράκης-Σιδερής),διότι δε χρήζουν προσοχής μόνοι οι διάσημοι ασφαλώς !
Μας αποκαλείς άσημους; :D

Αχ... ουδείς προφήτης στον τόπο του!
lol.gif
 
Δικηγορος του διαβολου mode on .

Αλλο το να εισαι καταξιωμενος στο χωρους που δραστηριοποιησαι και αλλο διασημος με την εννοια του αναγνωρισιμου ευρυτερα . Προφανως βεβαια το γνωριζετε ηδη ,απλα θελετε να γκρινιασετε λιγο Κ.Πολυρακη

Δικηγορος του διαβολου mode off .
 
Ο Μάνος είναι ο διάβολος;

Δεν γκρινιάζω, αστειεύομαι. Ξέρω πολύ καλά πως δεν είμαι διάσημος με καμία από τις δύο έννοιες. Γιατί ότι λέω εδώ μέσα παρεξηγείται;
 
Δικηγορος του διαβολου -> Χριστουγεννα , χρηση <<πληθυντικου>> , mode on/off //

Δηλαδη επρεπε να βαλω ΚΑΙ emoticons

ή μηπως θα αρκουσε να βαλω για αβαταρ τον Κουγια (παλι)

,για να φανει οτι (κι εγω) αστειευομαι ?????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερη η συνεντευξη! Φοβερες οι απαντησεις !!!

Ειδικα εκει που ο Στηβ Ντουζος δινει τον ορισμο του καλλιτεχνη :bow:

Μπραβο παιδια :cheers:
 
Πολύ ωραία συνέντευξη παιδιά!! Και εις ανώτερα, μου θύμησε την ωραία δεκαετία των 80'ς! :cool:

Καλή χρονιά σε όλο το team!

Φιλικά

Γεωργία
 
Εξαιρετική δουλειά,συμφωνώ με την πρόταση να συνεχίσει η προσπάθεια συμπεριλαμβάνοντας και γυναίκες ηθοποιούς όπως Ασίκη και Φιλίνη.Ιδιαίτερα τιμητική η παρουσία τους στο φόρουμ μας. :thanx2:
 
candy είπε:
Ασίκη και Φιλίνη
Ρε Candy,μ' αρέσει που ανέφερες ειδικά τα δύο αυτά ονόματα !!

Εγώ πάντως δηλώνω ότι αν καταφέρω να μιλήσω και με τις δύο αυτές κυρίες,μετά θα μπορώ να....αποσυρθώ από το "interview team" ! :D :D
 
Ένα μεγάλο μπράβο σε σας παιδιά, για το δώρο που μας κάνατε
 
Είναι ιδιαίτερα μεγάλη τιμή για όλους μας αυτή η συνένετευξη με τον Στήβ. Μάνο σου εύχομαι να καταφέρεις να μιλήσεις και με τις δύο κυρίες που ανέφερε η candy πιο πάνω.
 
Συνεχίστε την εξαιρετική δουλειά παιδια σας παρακολουθώ ανελλιπώς.
 
παιδιά καλησπέρα και απο μένα , ειναι πολύ καλό αυτό που κάνετε με τις συνεντεύξεις.

Εύγε.

Παιδιά ομως θέλω περισσότερες (αν γίνεται) και απο γυναίκες stars των 80s.

Γιατί δεν κάνετε την αρχη απο τη Νανα Βενέτη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με όποιον/α υπάρχει ή βρίσκεται κάποια "άκρη" για να μιλήσουμε φίλε μου,το επιδιώκουμε.

Ασφαλώς λοιπόν και θα επιδιώξουμε να μιλήσουμε και με κάποια γυναίκα στο μέλλον...
 
Thank you!! μακαρι να τα καταφέρετε.

Ενδικτικά αναφέρω μερικά ονόματα : Βανέσσα Τζελβέ , Νανά Βενέτη ,Κάτια Μυλωνά , Γκέλλη Γαβριήλ ,Τέτα Κωνστντά ,Καρολίνα Τυρταίου , Πέπυ Σταυροπύλου,Βέρα Γκούμα... (είναι πολλές ακόμα, δεν θέλω να σας κουράσω).

Οποιαδήποτε Βρείτε απο αυτές (μακαρι όλες),θα θελα να την ρωτίσετε, τι απέγιναν όλες αυτες. (που δυστιχός δεν γνωρίζουμε που βρίσκονται, και αν ζουν ή άν πέθαναν!)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Στηβ Ντουζος

ο αντρεας ντουζος,ο στηβ ντουζος και η τετα ντουζου στον ηλια κακλαμανηhttp://www.youtube.com/watch?v=QQXV_NyLW68&context=C45cb5a6ADvjVQa1PpcFP6 OTUj2md199fq03nYfsA6MRcgaIQso_4=
 
Πολυ καλη και ενδιφερουσα συνεντευξη!

 


Αληθινος με ολη την σημασια της λεξεως.


 


Μακαρι να μαθαιναμε πραγματα για την αδελφη του Τετα η οποια εχει χαθει τελειως απο την τηλεοραση.


 

 


 
Πίσω
Μπλουζα