Απορίες ..........

ZETEF 2500

RetroN00b
Joined
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
5
Αντιδράσεις
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ...EXΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ .....ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΟΔΟ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM ....ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ......
 
Kαλως ηλθες!Τις φωτογραφιες μπορεις να τις δεις μονο εαν εχεις κανει login.Περνα και απο εδω:http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?275-%CA%E1%EB%F9%F3%FC%F1%E9%F3%EC%E1!&p=447574#post447574 για το καλωσορισμα
 
Αφού σε καλωσορίσω κι εγώ (μετέφερα το θεματάκι στη σωστή ενότητα!), να ρωτήσω πού έχεις πρόβλημα με τις φωτογραφίες?

Όπως είπε πολύ σωστά ο φίλος angel_grig αφού είσαι εγγεγραμμένο μέλος, λογικά θα πρέπει να είναι ορατές!

Και μια θερμή παράκληση: μη γράφεις με κεφαλαία! :) Στον κόσμο του ίντερνετ σημαίνει ότι φωνάζεις κι επιπλέον είναι κουραστικά στο μάτι! :)
 
συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα εχω συνηθησει απο τα απειρα email που στελνω καθε μερα .....θα το περιεργαστω κιαλλο και οτι ειναι θα σασ πω σασ ευχαριστω πολυ ...σιγα σιγα θα το μαθω .....

ευχαριστω για το καλοσωρισμα και βλεπω οτι ειμαστε και γειτονεσ και γω κορυδαλλο ειμαι συνορα με νικαια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ZETEF 2500 είπε:
ευχαριστω για το καλοσωρισμα και βλεπω οτι ειμαστε και γειτονεσ και γω κορυδαλλο ειμαι συνορα με νικαια
Γεια σου γειτονα!!! :D
 
Κανένα πρόβλημα! :)

Δες κι ό,τι χρειάζεσαι - ό,τι πρόβλημα υπάρχει, εδώ είμαστε! :)
 
Καλώς ήρθες στην παρέα!
 
Σας ευχαριστω και παλι για το καλοσωρισμα...
 
Πίσω
Μπλουζα