Απροσδόκητες ρετρό φωτογραφήσεις ελλήνων καλλιτεχνών

E το χω προσπαθησει πολλες φορες! Αν το δει καποιος admin ας κανει κατι αν θελει,γιατι ανεβαζω κατα καιρους σπανιο πραμα.Να ειναι αποθηκευμενο εδω

Σε ευχαριστω πολυ tony!
 
john, άμα στείλεις ένα pm στον Wally ή στον Shock, θα το τακτοποιήσουν με την 1η ευκαιρία... Μιλάω εκ πείρας! ;)
 
John θα το κοιτάξουμε ;)

Τα off topic διαγράφηκαν.
 
John πρεπει να εισαι ΟΚ τωρα. Τσεκαρε και πες μας
 
Πολυ πρωτοτυπο θεμα!!
 
EleniMenegaki003.jpg


[edit] dead photo [edit]

 


polina.jpg
images


 


[edit] dead photo [edit]
apostolos.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
4616_119208348384_108956318384_2750038_8070593_n.jpg
kouris1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnalepou είπε:
johnalepou εχω καποιες αποριες: αυτη στην 1η φωτο ποια ειναι;στη 2φωτο αυτη με την αμμο η Πωλινα ειναι; στην 3φωτο αυτη η ξανθια ποια ειναι;μου θυμιζει τη Μαρω Κοντου..

η αλλη με το δαντελενιο εσωρουχο που μετα το βγαζει ποια ειναι;
 
Να απαντήσω εγώ σε όσα ξέρω. Στην Πωλίνα και τη Μάρω Κοντού έπεσες μέσα. Αυτή με τη δαντέλα είναι η Άντζελα Δημητρίου...
 
Χεχ πολυ σωστα tony...η πρώτη ομως ποια να ειναι?
 
tonytony είπε:
Να απαντήσω εγώ σε όσα ξέρω. Στην Πωλίνα και τη Μάρω Κοντού έπεσες μέσα. Αυτή με τη δαντέλα είναι η Άντζελα Δημητρίου...
σ ευχαριστω πολυ Αντωνη για τις απαντησεις!!ομολογω οτι δεν το περιμενα οτι η Μαρω Κοντου θα εκανε τετοια φωτογραφιση(ειχε ωραιο σωμα)..μπορει να ηταν για καποιο φιλανθρωπικο σκοπο;!
 
katerinak είπε:
ομολογω οτι δεν το περιμενα οτι η Μαρω Κοντου θα εκανε τετοια φωτογραφιση(ειχε ωραιο σωμα)..μπορει να ηταν για καποιο φιλανθρωπικο σκοπο;!
...όσο φιλανθρωπική μπορεί να είναι μια φωτογράφηση για το PLAYBOY! Μπορείς βέβαια να θεωρήσεις το οφθαλμόλουτρο που προσέφερε στους αναγνώστες φιλανθρωπία...

tonytony είπε:
Ποια είναι??? Η Ισιδώρα Σιδέρη??? :p
οχι,ανεβα λιγο ηλικιακα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnalepou είπε:
...όσο φιλανθρωπική μπορεί να είναι μια φωτογράφηση για το PLAYBOY! Μπορείς βέβαια να θεωρήσεις το οφθαλμόλουτρο που προσέφερε στους αναγνώστες φιλανθρωπία...

οχι,ανεβα λιγο ηλικιακα
ειχα μια μικρη ελπιδα οτι θα ηταν για φιλανθρωπικο σκοπο η γυμνη φωτογραφιση της Μαρως αλλα επεσα εξω..
 
Την βρήκα!!!! Η Νόνικα Γαληνέα!!!
 
katerinak είπε:
ειχα μια μικρη ελπιδα οτι θα ηταν για φιλανθρωπικο σκοπο η γυμνη φωτογραφιση της Μαρως αλλα επεσα εξω..
Ε καλά αν θέλεις μπορείς να υποθέσεις εσύ ότι τα έδωσε στο ίδρυμα άπορων κορασίδων τα λεφτά... :) :)

tonytony είπε:
Την βρήκα!!!! Η Νόνικα Γαληνέα!!!
tony εισαι γατόνι!!!

Image.ashx
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tony εισαι γατόνι!!!

 


Με βοήθησες με το..."ανέβα ηλικιακά" και την παρατήρησα καλύτερα!
;)
 
attachment.php
attachment.php
attachment.php


attachment.php
attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θεωρείται καλλιτέχνης, εφόσον έχει υπάρξει ηθοποιός. Φώτης Σεργουλόπουλος:

attachment.php


Δεν είναι καλλιτέχνης, πάντως τηλεοπτικό πρόσωπο, αλλά και πολιτικό. Γιώργος Αμυράς. (Προσοχή στο παπάκι!)

attachment.php
 
Ενδιαφέρον υλικό αλλά παρακαλώ ας μείνουμε σε "ρετρο" φωτογραφήσεις.

Οι μη ρετρό θα αφαιρεθούν ώστε να μείνουμε στο θέμα μας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα