Από πού η εικόνα στο προφίλ σας;

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
14.096
Αντιδράσεις
15.430
Δεν εχουμε μιλήσει από που εχουμε πάρει/ αντλήσει την εικόνα του προφίλ μας εκτος από εκεινη του αβαταρ! Καθως εχω ψάξει στα προφιλ σας έχω δει ενδιαφέρουσες εικόνες προφιλ πραγματικα από πολλά παιδιά! Η δικη μου πάει σετάκι με την αγάπη μου στην καντυ :flower: και στα ρετρό χρονια ,η σειρα σας;
 
Αριάδνη αν έχεις δει τη δική μου νομίζω είναι ηλίου φαεινότερον! Ο Dr. Indy στην αφίσα της ταινίας Raiders of the lost ark.
 
Δεν χρειαζονται συστασεις.... :cool:

kitt_7.jpg

πηγη

ΕDIT

Μηπως θα ηταν καλυτερα να μεταφερθει στο υποφορουμ Σχετικα με το Retromaniax το θεμα αντι του RetroDB?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Αριάδνη αν έχεις δει τη δική μου νομίζω είναι ηλίου φαεινότερον! Ο Dr. Indy στην αφίσα της ταινίας Raiders of the lost ark.
ναι φυσικα τζονι την εχω δει και μου εχει αποτυπωθεί καλα στο μυαλο! αλλωστε είναι και η αγαπημενη μου ταινια από την τετραλογια!

σταυρο, φοβερη, ο κιτ back to 80's , υπαρχει και σε ρινγτοουν η μουσικη του ιπποτη
 
Εγω εχω δυο απο της μεγαλες μου αγαπες.Την πολυαγαπημενη μου κιθαρα (fender stratocaster) και φυσικα κασκολ του μεγαλου ΠΑΟΚ του ερωτα της ζωης μου που εχω ταξιδεψει σε ολα τα μερη της ελλαδας και του εξωτερικου για παρτυ του.
 
Ο Μπέλα Λουγκόζι (1882-1956) Ουγγρικής καταγωγής ηθοποιός αμερικάνικων ταινιών τρόμου/φαντασίας στις δεκαετίες του 1930-40
 
Δε χρειάζονται συστάσεις νομίζω :D

image.php


Είναι ο Wall - E από την ομώνυμη ταινία με έναν κύβο του Rubik στο χέρι του.
 
και τη δικια μου εικονα στο προφιλ ειναι πολυ ευκολο να τη μαντεψει κανεις: ειναι η Καντυ Καντυ που ανοιγει το παραθυρο της και εχει διπλα της και τον Κλυν,ειναι σαν να καλωσοριζει τους επισκεπτες :flower:
 
Εγώ μόλις ανακάλυψα πως δεν έχω!!! Τι να πρωτοβάλω... :eek:
 
Εχω ενα απλο σχεδιακι που ειχα κανει στο Λυκειο, σε μιλιμετρε χαρτι που ειχα λογω μαθηματων σχεδιου.

SMR σημαινει Slaine McRoth και ειναι ο ηρωας απο πολυ αγαπημενο μου κομικ με τον ιδιο τιτλο, που διαβαζα στο Αγορι.

Ο Slaine κουβαλουσε ενα τεραστιο τσεκουρι..... :diablotin:
 
pardalotzatziki είπε:
Εχω ενα απλο σχεδιακι που ειχα κανει στο Λυκειο, σε μιλιμετρε χαρτι που ειχα λογω μαθηματων σχεδιου.SMR σημαινει Slaine McRoth και ειναι ο ηρωας απο πολυ αγαπημενο μου κομικ με τον ιδιο τιτλο, που διαβαζα στο Αγορι.

Ο Slaine κουβαλουσε ενα τεραστιο τσεκουρι..... :diablotin:
Ρε αλανι αυτη την φωτογραφια με τα στρατιωτακια πως την εχεις βαλει στο προφιλ; Για πες να βαλω και γω καμια να γουσταρω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Ρε αλανι αυτη την φωτογραφια με τα στρατιωτακια πως την εχεις βαλει στο προφιλ; Για πες να βαλω και γω καμια να γουσταρω.
Και γω αλλον, ρωτησα, νομιζω τον DINO.

Πανω δεξια και κατω απο την αναζητηση λεει Customize my profile

Μπορεις να προσαρμοσεις τα χρωματα(σε ασπρο-μαυρο ας πουμε;;; ;) και να ανεβασεις φωτογραφιες.

Πατας στα ασπρα κουτακια για να ανεβασεις απο το πισι σου. Οχι ολα, καποια ειναι μονο χρωματα.

Ειναι πολλα τα κουτακια του προφιλ, εχω διαφορετικες εικονες. Θα ειναι λιγο ζορι να τα συντονισεις να δειχνουν το ιδιο.
 
Mολις το ειδα λιγο αλλα δεν βγαζω ακρη οποτε το αφηνω οπως ειναι :p
 
Αvatar και εικονα προφιλ εχουν το ιδιο προσωπο.Ο Κaneda απο την αγαπημενη μου ταινια Αkira.
 
tonytony είπε:
Εγώ μόλις ανακάλυψα πως δεν έχω!!! Τι να πρωτοβάλω...
Θελει και ρωτημα; Βαλε την Εθνικη μας Σταρ! ;)

Πολυ ωραιο το καινουργιο σου θεμα, Αριαδνη! Απορω πως δεν το σκεφτηκε κανεις απο εμας τους υπολοιπους μεχρι τωρα.

Στο προφιλ μου εχω το ζωδιο μου. Εναν μεγαλο μωβ και επικινδυνο Σκορπιο..... :cool:
 
O Reed, που παλιότερα τον είχα για avatar...
 
bambinella 100 είπε:
Θελει και ρωτημα; Βαλε την Εθνικη μας Σταρ! ;) Πολυ ωραιο το καινουργιο σου θεμα, Αριαδνη! Απορω πως δεν το σκεφτηκε κανεις απο εμας τους υπολοιπους μεχρι τωρα.

Στο προφιλ μου εχω το ζωδιο μου. Εναν μεγαλο μωβ και επικινδυνο Σκορπιο..... :cool:
από το στόμα μου το πήρες την εθνική φυσικά( εχω την εθνικη των manga, παρεπιπτόντως όπως και η κατερινακ)
 
Πίσω
Μπλουζα