Αστείες φωτογραφίες

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.460
Αντιδράσεις
1.049
Αγαπητοί συνφορουμίτες,

ξεκινάω αυτό το thread ξεκαθαρίζωντας σαφώς ότι στόχος του ΔΕΝ είναι να φιλοξενήσει

κάποιες από τις χιλιάδες αστείες φωτογραφίες που κυκλοφορούν στο Ιντερνετ.

Αυτό το θέμα ΔΕΝ το ανοίγω για να κάνουμε copy-paste ό,τι μας στέλνουνε με e-mail.

Παρακαλώ να δημοσιεύετε ΜΟΝΟ φωτογραφίες που τραβήξατε ΕΣΕΙΣ !
 
Άλλο κούρεμα μαλλιών για νύφες και άλλο για νύΜφες !

dsc00314kh9.jpg
 
Ένας νέος τρόπος για να γράψετε στα αγγλικά τη λέξη "ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ" ...

dsc00298qp7.jpg
 
Αφιερωμένη στον φίλο pooky :

dsc00446aa4.jpg
 
Χαχαχαχαχαχαχαχα άκου νύμφες! Θα εξυπηρετεί και τα υπόλοιπα ξωτικά φαντάζομαι! 17:45 ραντεβού για ανταύγιες με τον Μανώλη τον καλλικάντζαρο!

Στην πέτρου ράλλη βλέπω κάθε πρωί ένα μαύρο τζίπ που γράφει στο πίσω τζάμι i am the death! Αν καταφέρω θα το βγάλω φωτογραφία θα σας το δείξω.
 
Χαχαχαχα, πολύ καλές! Προτείνω να λέμε και που τραβήχτηκε η κάθε φωτό, αν θυμόμαστε.

Ιπποκράτους λίγο πριν βγούμε στην Αλεξάνδρας:

DSC00753.jpg


Η γιαγιά το 'σκασε! (Λάρισα, πλατεία Ταχυδρομείου):

dsc00374uh9.jpg


Γαμβέττα, απέναντι από το Underworld:

DSC00543.jpg
 
Μερικές από αυτές που κυκλοφορούν χρόνια τώρα στο διαδίκτυο...















 
ωραίοι μαγκες!! στην αλεξάνδρας που είναι και δεν το έχω δεί τόσο καιρό
 
Από Αλεξάνδρας στρίβεις δεξιά στην Ιπποκράτους και είναι στο αριστερό σου χέρι! Η φωτό είναι περσινή αλλά δεν πιστεύω να έχει αλλάξει η ταμπέλα, χαχα.
 
Πολύ ενδιαφέρον τοπικ!

Έχω και εγώ αρκετές αστείες φωτογραφίες που έχω τραβήξει με το κινητό μου, αλλά θέλουν λίγο ξεδιάλεγμα.

Κάποια στιγμή όμως θα τις ανεβάσω εδώ.
 
Δυστυχώς δε γνωρίζω αν υπάρχει ακόμη να τη φωτογραφίσω, αλλά απέναντι από τη σχολή Φιλοσοφικής στην Αθήνα και δίπλα στα κάγκελα του νεκροταφείου, υπήρχε ταμπέλα που αναφερόταν στο κοιμητήριο κι έγραφε: "Εργαστήριο Θεολογίας". :biglaugh:
 
@Transformers: Απαγορεύονται οι "τσόντες"! :diablotin: :diablotin:

Ειδικά οι kinky ones!!!!!!!! :D :D
 
Κέρκυρα, πίσω από το Ψυχιατρείο.



Θεσσαλονίκη, οδός Ανθέων. Προφανώς γράφτηκε λίγο μετά τους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας.



Μήπως το θρεντ αυτό είναι σε εντελώς λανθασμένη θέση μέσα στο φόρουμ; Νομίζω ότι θα έπρεπε να πάει εκεί όπου βρίσκονται και οι "Καλλιτεχνικές φωτογραφίες". ("Εκτός θέματος", αν δεν κάνω λάθος).
 
Θεσσαλονίκη, (πρώην) οδός Παύλου Μελά.



Καλλιθέα Χαλκιδικής, κοντά στα πολλά κλαμπ (Ahoy, Venue κ.τ.λ.). Ο τύπος την έχει μελετήσει σε βάθος τη λατινική γλώσσα... :rolleyes:



Κέρκυρα, προχειρότατη ανακοίνωση σχετικά με παράσταση αρχαίας τραγωδίας. "Επτά επί Θήβας", στα αρχαία Ελληνικά, σημαίνει "Οι επτά εναντίον των Θηβών". Ο συντάκτης της ανακοίνωσης πίστεψε πως πρόκειται για πολλαπλασιασμό, και ιδού το αποτέλεσμα! :D

 
Πάμε γερά πάμε δυνατά!

lost in translation (Μοναστηράκι):

dsc00296ul5.jpg
 
Ωχ ρε σεξολόγε!!!!!

Έλεος!!!!!

Ωχ το στομάχι μου δεν αντέχω άλλο, πέθανα από τα χάχανα, νάσαι καλά ρε φίλε!

ΔΩΣΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΣΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pooky, προσπάθησε να κρατήσεις το στομάχι σου λίγο ακόμα, γιατί αύριο θα ανεβάσω δικές μου φωτογραφίες, που θα κάνουν το στομάχι σου να πονά από τα γέλια για καιρό! :D
 
Επ, τι έγινε, εξαφανίστηκαν 2 φωτός από το προηγούμενο ποστ. Τις ξαναποστάρω!

Αττική, σε παράλληλο της Λιοσσίων στο ύψος του Gagarin205:

dsc00221jg0.jpg


@pooky: Απαγορεύονται οι τσόντες, ελπίζω όχι και τα σεξουαλικά υπονοούμενα, χαχααχα! Για πάμε:

Περιστέρι, λίγα μέτρα παρακάτω από τα στούντιο του Extra3:

p9070058sc2.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα