ΒΟΗΘΕΙΑ ! Διαστημικοί εισβολείς στο σπίτι μου!

Fred Madison

RetroMaNiaC
Joined
24 Mαϊ 2010
Μηνύματα
654
Αντιδράσεις
105
Το είχα δει πρίν από καιρό σε κάποιο site. Ζητούσαν αρκετά λεφτά για να τα αγοράσεις έτοιμα. Τα σχεδίασα διανυσματικά στο illustrator, τα τύπωσα και τα κόλλησα στον τοίχο μου. Μόνο με 25 ευρώ. :)

Πως σας φαίνεται; Καλούτσικο δε βγήκε;
 
Πολυ ωραια!!!Μου δινεις ιδεες τωρα που παντρευομαι και θα φτιαξω το δωματιο για τα παιχνιδια..
 
Επικό θα έλεγα!! Ωραίος!! Αν οι κακοί εξωγήινοι πετύχουν την πρίζα όμως, θα έχεις θέμα! :D
 
Εξαιρετική δουλειά! :thumbup:

Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι (μακέτες - εκτυπώσεις κλπ.) και δε σκέφτηκα να κάνω κάτι παρόμοιο...

Με μπρίζωσες αγρίως...
 
Παντως στο Amazon τα βρισκεις για ?35 ολα μεσα.

Link
 
freaktmp είπε:
Παντως στο Amazon τα βρισκεις για ?35 ολα μεσα.
Link
Ναι σίγουρα, μόνο που αρκετά φθηνότερα τύπωσα 11 (άσχετο αν έβαλα τα 10 στον τοίχο) κομμάτια και όχι 8 που σου δίνουν αυτοί και επίσης είναι και σε μικρότερη διάσταση από αυτή που ήθελα για τον δικό μου χώρο. Επίσης για μένα που δεν είμαι και πολύ της υπομονής, το πρωί τα σχεδίασα, το μεσημέρι τα εκτύπωσα και το απόγευμα τα είχα κολλήσει. Για κάποιον που δε το έχει με τις χειροτεχνίες σίγουρα βολεύει. Για κάποιον άλλον που έχει διάθεση να ασχοληθεί και να τα φτιάξει μόνος του δεν το συγκρίνω καν.
 
Καλα, εννοειται οτι το δικο σου ειναι καλυτερο, αλλα για καποιους σαν και μενα που εχουν δυο αριστερα χερια και δεν μπορουν ουτε ενα εγγραφο word να τυπωσουν ομορφα, συμφερει.

Εκτος αν κανεις μαζικη παραγωγη και αρχισεις να πουλας στους συνforumιτες!

 
Fred ...συνεχίζεις να μας εκπλήττεις ευχάριστα !!!
 
Όλο εκπλήξεις μου είσαι!!!!!

(Για κανόνισε να δώσεις το παρών στη συνάντηση.... )

Ωραίο το αποτέλεσμα. Αν και στο δικό μου playroom δεν θα ταίριαζε κάτι τέτοιο μια και οι οθόνες (θα) κρύβουν μεγάλο μέρος του τοίχου διότι ακόμα και τα χιλιοτά χώρου προσπαθώ να εκμεταλλευτώ. (Φωτορεπορτάζ μόλις ολοκληρωθεί το playroom! )

Για 25 ευράκια, τι να λέμε τώρα!
 
Τα σέβη μου φίλε.
 
Όμορφο :) Για να δούμε τί θα βάλεις στους άλλους τοίχους ? :D

(εμένα ο εργολάβος έχει κάνει τους τοίχους ζαγρέ και δεν μπορώ να κολλήσω τίποτα :mad: )
 
φοβερο..ολοι οι καμενοι εκδηλωθηκαμε..χεχεχε..
 
Ευχαριστώ παιδιά. Χαίρομαι που σας άρεσε. Αγαπητή Kambia δεν έχουν μείνει άλλοι τοίχοι στον συγκεκριμένο χώρο. Εκεί μέσα έχω επίσης την συλλογή (παλιά και νέα) από παιχνίδια μου. Το mame arcade, δυο φλίπερ και κάποιες κονσόλες. Ήθελε όμως και ένα κομμάτι του χώρου να "ανασαίνει". :)
 
Καλή η ιδέα του ξύλου. Thanks freaktmp.
 
Πίσω
Μπλουζα