Βαμπίρς εναντίων Λυκανθρώπων

Χε χε χε, έχω 97 θύματα μέχρι τώρα
 
Παιδιά στο όνομα του forum ζητάω τη βοήθειά σας.

Ρίξτε όσοι θέλετε μια επίθεση στον croner και σας παρακαλώ μην παραλήψετε να του στείλετε μήνημα ότι είναι εκ μέρους μου (gtsamour).

Ο τύπος κουβαλάει πολύ χρήμα.... είναι lvl10

Είναι αφθάδης, θρασύς και αγενέστατος.....

Happy hunting
 
Πολύ ευχαρίστως, αλλά δεν μπορώ...Εγώ έχω πρόβλημα με kakou21 που είναι και του επιπέδου σου.Οι ULTRAS όμως κάλλιστα μπορούν!!! ;)
 
gtsamour είπε:
Παιδιά στο όνομα του forum ζητάω τη βοήθειά σας.Ρίξτε όσοι θέλετε μια επίθεση στον croner και σας παρακαλώ μην παραλήψετε να του στείλετε μήνημα ότι είναι εκ μέρους μου (gtsamour).

Ο τύπος κουβαλάει πολύ χρήμα.... είναι lvl10

Είναι αφθάδης, θρασύς και αγενέστατος.....

Happy hunting
τον πλακωσα στις μπουφλες αλλα λεφτα δεν ειχε...

candy είπε:
Πολύ ευχαρίστως, αλλά δεν μπορώ...Εγώ έχω πρόβλημα με kakou21 που είναι και του επιπέδου σου.Οι ULTRAS όμως κάλλιστα μπορούν!!! ;)
απο αυτον κατι ψιλα τα πηρα :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ παιδιά, φρόντισα να φάει ban.....ας πρόσεχε τι έλεγε....

Κανένας βρυκόλακας εδώ μέσα δεν υπάρχει? Ένας φίλος θέλει να δαγκωθεί από δράκουλα όμως....

Please post a link
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν έχουμε βρυκόλακες στο forum ...

Όλοι λυκάνθρωποι είμαστε :tease:
 
Και εγώ λυκάνθρωπος νεούδι είμαι....ακόμα και στο παιχνίδι δουλεύω για να ζήσω..τσκ τσκ που βαδίζομεν!!!!!
 
παιδιά όποιος ψάχνεται να μπεί σε συμμαχία, ας τσεκάρει την blizzard beasts!
 
Εσύ εκεί ανήκεις;Μου είχαν κάνει πρόταση,αλλά δυστυχώς με πρόλαβαν άλλοι...Αν θέλετε όμως να συμμαχήσουμε, στείλε μήνυμα. ;)
 
Βρυκόλακας εδώ μόνος και έρημος 19 level έχω φτιάξει και ένα μικρο κάστρο αλλά δεν έχω κανέναν ακόμα όποιος βρυκόλακας θέλει ας έρθει να γίνει μέλος.
 
αχ! γιατι βρυκόλακας? Λυκανθρωπος επρεπε να γινεις! εχουμε κ τα μεγαλα μεσα!
 
Τι να κάνω και εγώ αυτό με τράβηξε.....και με δάγκωσε ένας Αρχαίος χεεεεχεεε
 
Πίσω
Μπλουζα