Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Αν θελεις να λεγεσαι κυρια, πρεπει οχι μονο να εισαι, αλλα και να φαινεσαι.
Και τα δημοσια ξεγυμνωματα δεν βοηθουν καθολου σ' αυτο.
Tουλαχιστον ας το εκανε στα 25 της που ήταν θεά.
 
(Κοντογιαννίδης)
Ο καθένας μπορεί να παίζει ό,τι θέλει.

Πείθει όμως?

(Λάσκαρη)
Ε, πόσο περισσότερο πια να φαίνεται από όταν τσίτσιδη? Δεν κρύβει τίποτε.
 
(Κοντογιαννίδης)
Ο καθένας μπορεί να παίζει ό,τι θέλει.

Πείθει όμως?

(Λάσκαρη)
Ε, πόσο περισσότερο πια να φαίνεται από όταν τσίτσιδη? Δεν κρύβει τίποτε.
Tουλαχιστον αν είναι να το κάνεις Κάντο στα νιάτα σου και να είναι και καλλιτεχνικό και όμορφα δοσμένο.
 
PlayboyA_0058.jpg


Ενα φεγγαρι μας το επαιζε ''θεουσα'' ομως.
 
Tουλαχιστον αν είναι να το κάνεις Κάντο στα νιάτα σου και να είναι και καλλιτεχνικό και όμορφα δοσμένο.
«Διατηρώ το ήθος μου μα έπεσε το στήθος μου...» :beer:

Θέλει και φιζίκ Παύλο μου, δεν αρκεί η πρόθεση να γίνεις Μπάρκουλης.
 
Το πώς ανταποκρίθηκε το Λιντάκι δεν το ξέρουμε, η δήλωση αναφέρεται πάντως στις εμφανίσεις που έκανε στις επιδείξεις μόδας του Κωστέτσου.

Μην τρελαινόμαστε βέβαια για το κατά πόσον ισχύουν κάποιες από τις πιο κραυγαλέες δηλώσεις καθώς ένα μεγάλο μέρος τους είναι ψευδείς ή publicity stunts.

Για την μη δυαδικότητα του φύλου που είδα πως πολύ απασχόλησε, μπορείτε να διαβάσετε εδώ. Κάποτε πίστευαν και πως η Γη είναι το κέντρο του κόσμου, e pur si muove.
img_1_1666518912677.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Για την μη δυαδικότητα του φύλου που είδα πως πολύ απασχόλησε, μπορείτε να διαβάσετε εδώ. Κάποτε πίστευαν και πως η Γη είναι το κέντρο του κόσμου, e pur si muove.
Προβολή συνημμένου 251089
Καλά δεν είναι και η πιο αξιόπιστη η wiki...
και εγώ που ήξερα για χρωμοσώματα και άλλα πρωτόγονα...

312327488_187642317095711_1136684346754207696_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Για οτιδήποτε και από οπουδήποτε κι αν ήταν το λινκ θα έβρισκες ψεγάδι, δεν βρίσκεις όμως ψεγάδι σε ένα μιμίδιο που εργαλειοποιεί ένα φανταστικό μέλλον για να δικαιολογήσει την ρητορική μίσους στο παρόν. Ειρωνικό αν σκεφτεί κανείς πως οι αρχαιολόγοι στο παρόν βρίσκουν άτομα που με σύγχρονους όρους θα χαρακτηρίζαμε LGBTQ+. Δεν φαντάζομαι πως ενδιαφέρεσαι για τέτοιου είδους διάλογο αν κρίνω από το ύφος, οπότε δεν το συνεχίζω.
 
Δεν χρειάζεται έτσι και αλλιώς. Μόνο από τα κλισέ "ρητορική μίσους" και άλλες τέτοιες γνωστές ιδεολογικά ανοησίες, καταλαβαίνει πολλά κανείς. Ενδιαφέρομαι για σοβαρά στοιχεία και όχι για τις εμμονές του κάθε περίεργου.
 
Ενδιαφέρεσαι ν'ακούς τον εαυτό σου και να προσβάλλεις κι αυτό είναι δικό σου πρόβλημα, όχι δικό μου.
 
Μπα, μη φοβασαι. Με τετοιο μακιγιαζ καταστραφηκες μονη σου.
Πες τα βρε Βιβή! Ούτε η 12χρονη ανιψιά μου δεν θα την μακιγιάριζε έτσι. Εν τω μεταξύ απ' την υπέρμετρη ωρυγή το μισό (.) είναι έξω. Διπλή καταστροφή! (λέμε τώρα...)
 

Λοιπόν, αυτό νομίζω ότι είναι έξυπνο και σαρκαστικό σχόλιο. Η κυρία Δανδουλάκη παραδέχεται ότι είναι τόσο μεγάλη (εντάξει, όχι και σαν την Πελοπόννησο) που αν βρει συνομήλικο για σύντροφο θα είναι γέρος. Ε, τον είχε τόσα χρόνια. Δικαιούται κάτι πιο φρέσκο.
 
Πες τα βρε Βιβή! Ούτε η 12χρονη ανιψιά μου δεν θα την μακιγιάριζε έτσι. Εν τω μεταξύ απ' την υπέρμετρη ωρυγή το μισό (.) είναι έξω. Διπλή καταστροφή! (λέμε τώρα...)

Και τα δύο μισά!
 
Πίσω
Μπλουζα