Βασίλης Ιάσων και Ντόκυ (1992 ΑΝΤ1)

FORD231

RetroNuts!
Joined
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
3.087
Αντιδράσεις
3.603
Βασίλης Ιάσων και Ντόκυ (1992 ΑΝΤ1)


RetroDB:
http://retrodb.gr/wiki/index.php/Βασίλης_Ιάσων_και_Ντόκυ

 


Κωμική σειρά του ΑΝΤ1 σε σενάριο της Δάφνης Μπόκοτα



Σκηνοθεσία του Κώστα Λυχναρά και του Στέλιου Ράλλη



με τους Μίμη Χρυσομάλλη Νίκο Καλογερόπουλο Νατάσα Τσακαρισιάνου



και Γιώργο Παρτσαλάκη



μεταδόθηκε από το 1992 μέχρι και το 1994


[edit]"Βασίλης Ιάσων και Ντ..." The YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement.

 


Sorry about that.[/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H σειρα αυτη δεν πρεπει να πηγε πολυ καλα απο αποψη τηλεθεασης αλλα προσωπικα ειναι απο τις λιγες Ελληνικες κωμικες σειρες (περα των κλασικων) που μου αρεσαν.

Παρολο που οι Καλογερόπουλος, Παρτσαλάκης δεν ειναι του γουστου μου, ο μακαριτης ο Χρυσομαλλης εδινε ρεστα.
 
Χα,χα Βασίλη μας έχεις θυμίσει όλες τις ψιλο-ξεχασμένες κωμωδίες του ΑΝΤ1 στα 90s μέσα από τα βιντεάκια σου! Εύγε
 
Αν θυμαμαι καλα η σειρα ειχε περασει καπως απαρατηρητη επειδη ηταν αντιμετωπη με καποιο σουξε του Μεγκα εκεινης της εποχης (αν θυμαμαι καλα το ανεκδιήγητο Χαι Ροκ).

Παντως για να περασε στον επομενο χρονο (93-94) θα πει οτι δεν τα πηγε τοσο ασχημα.
 
Rakeesh είπε:
Αν θυμαμαι καλα η σειρα ειχε περασει καπως απαρατηρητη επειδη ηταν αντιμετωπη με καποιο σουξε του Μεγκα εκεινης της εποχης (αν θυμαμαι καλα το ανεκδιήγητο Χαι Ροκ).
Παντως για να περασε στον επομενο χρονο (93-94) θα πει οτι δεν τα πηγε τοσο ασχημα.

...Η απλα δινανε μεγαλυτερα περιθωρια τοτε... :xm:
 
Το ειχα δει αρκετα χρονια πριν που το εβαζαν ξημερωματα.Συμπαθητικο ητανε αλλα το καστ κομματακι αταιριαστο.
 
Δεν θυμαμαι καθολου τη σειρα αυτη...το retromaniax μου τη θυμισε!
 
Πίσω
Μπλουζα