Βατραχοπέδιλα Speedy της Florida

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.787
Τα θυμαστε αυτα; :)

attachment.php


πηγη φωτο

Βατραχοπεδιλα Speedy της εταιριας Florida.

Οριστε και η

 
Τα θυμαμαι μου τα ειχανε παρει κιολας.. σε μαυρο αν θυμαμαι καλα..
 
Στην ανάποδη, είχαν αντιολισθητικά σαν τεθλασμένη γραμμή; /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
 
Απο οτι βλεπω, πωλουνται ακομα!
 
Αν και εχει περασει ενας χρονος απο την τελευταια απαντηση μολις το ειδα συγκινηθηκα και επρεπε να γραψω μιας και το εργοστασιο Florida το ειχε ο κολλητος του πατερα μου ο οποιος δυστηχως μας αφησε περσι και ουσιαστικα εχω μεγαλωσει με αυτα!Καθε καλοκαιρι εγω και ο αδερφος μου ειχαμε απο 3-4 σετ σε διαφορετικα χρωματα ο καθενας!Και μασκες και ολο το σετ!Τα περισοτερα τα εχω ακομα σε κουτες...

Ενημερωτικα το εργοστασιο λειτουργει ακομα στο Κιατο απο την οικογενεια του Τακη και αρκετη παραγωγη φευγει και εκτος Ελλαδας.
 
Eυχαριστουμε για τις πληροφοριες dorikin!!! :thumbup:
 
Μιας και πιασαμε πλεον 1η Ιουνιου ας ετοιμαστουμε για τις βουτιες μας....
smiley-sport038.gif
"]
smiley-sport038.gif
[/url]



Καλο καλοκαιρι!

attachment.php


smiley-happy069.gif
"]
smiley-happy069.gif
[/url]

 
Καλό καλοκαίρι Σταύρο. Το καλοκαίρι είναι που πραγματικά αναπολώ τα εφηβικά και φοιτητικά μου χρόνια με τις κραιπάλες τις τρελές! Video games, θάλασσα, οφθαλμόλουτρο-καμάκι στην παραλία, παγωτά, μπάσκετ, βολτές με τα μηχανάκια, κλαμπ beach party και άλλα πολλά. Σκοτούρες, τι είναι αυτό; Ευτυχώς όμως τα έζησα...
 
τα βατραχοπέδιλα δεν με βολεύουν καθόλου στο κολύμπι στη θάλασσα...έτσι τουλάχιστον το βρίσκω εγώ...
 
Πίσω
Μπλουζα