Βρήκα ρετρό φύλλο εφημερίδας

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.924
Βρήκα το παρακάτω φύλλο εφημερίδας το οποίο χρησιμοποιείται ως το πίσω μέρος μιας κορνίζας.

Προβολή συνημμένου 102057

Συνεχίζεται θριαμβευτικά για 3η εβδομάδα η προβολή του Ρόκυ Νο2

Προβολή συνημμένου 102058

Επιτέλους οι Μόντυ Πάυθονς

Προβολή συνημμένου 102059

Καραμανλής Παπανδρέου σε κρίσιμη αναμέτρηση.

Προβολή συνημμένου 102060

Η εφημερίδα τα ΝΕΑ πρέπει να είναι μια Δευτέρα τον Αύγουστο του 1980

Προβολή συνημμένου 102056
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ρετροανακαλυψη!!! Γυρνα το καδρο αναποδα! :D
 
pardalotzatziki είπε:
Ρετροανακαλυψη!!! Γυρνα το καδρο αναποδα! :D
Χαχαχαχα!! Το κάδρο απεικονίζει τους παππούδες του πατέρα μου, αλλά ποιος νοιάζεται γι'αυτούς,ε; :)
 
Jonny μας τρέλανες! Μπράβο για την ανακάλυψη από αύριο Με βλέπω να αρχίζω να καταβάζω κάδρα και κορνίζες. Ποτέ δεν ξέρεις ;)
 
jasonk είπε:
Jonny μας τρέλανες! Μπράβο για την ανακάλυψη από αύριο Με βλέπω να αρχίζω να καταβάζω κάδρα και κορνίζες. Ποτέ δεν ξέρεις ;)
Χαχαχα ευχαριστώ πολύ! Ναι, ποτέ δεν ξέρεις που θα σου πεταχτεί το ρετρό! Καλή επιτυχία στις ανασκαφές σου!!
 
Δλδ. εγώ που το καλοκαίρι διάβαζα χαλαρά εφημερίδες του 1888 μάλλον πρέπει να το πω τώρα ...
 
1888 τόσο πρόσφατες? (τι γίνεται ρε παιδιά σήμερα? σταματήστε να χτυπάτε όλοι μαζί :cry: )
 
Clemence θέλουμε φώτο εννοείται.
 
Nα και μερικές δικές μου που έχουν κρατήσει οι γονείς μου ή εγώ λόγω κάποιων προσωπικών γεγονότων που αναφέρονται εντός.

Φύλλο από 2/2/1969 Βήμα της Κυριακής

attachment.php
attachment.php
attachment.php


ΤΑ ΝΕΑ - 5/11/1984

attachment.php
attachment.php
attachment.php


ΤΑ ΝΕΑ - 13/3/1984

attachment.php
attachment.php


attachment.php
attachment.php


ΤΑ ΝΕΑ - 21/7/1990

attachment.php


Nα και το πρόγραμμα του 1984.... ΕΡΤ1 και ΕΡΤ2.... Και Κάντι Κάντι στις 17:40... ΠΟΥ AΝΟΙΓΕ Η TV....!!!!!!

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
greekeagle12 είπε:
Nα και το πρόγραμμα του 1984.... ΕΡΤ1 και ΕΡΤ2.... Και Κάντι Κάντι στις 17:40... ΠΟΥ AΝΟΙΓΕ Η TV....!!!!!!
17:45 Γουντι Γουντπεκερ!!!!

Το θυμαμαι ακομα οτι η Τριτη ηταν η μερα του γουεστερν. Στις 22:05
 
Πολύ ωραίες φώτο greekeagle. Μερικά σχόλια.

Έχει λύκους στην Πάρνηθα?

Μου αρέσει το ψηφιακό στυλ στο Σάββατο 21 Ιουλίου 1990 στο πάνω αριστερό μέρος της εφημερίδας.

Αλέφαντος μορφή!!
 
Πόσο άλλαξαν οι εφημερίδες. Τότε οι φόνοι και τα ατυχήματα γίνονταν πρωτοσέλιδα...
 
Χμμ..δίκιο έχεις. Τώρα μόνο πολιτικά έχουν ως πρωτοσέλιδα.
 
Τα νέα για μια μεγάλη περίοδο είχαν ηλεκτρονικό σήμα γραμματοσειρά για την ημερομηνία. Γενικά ο δολ ήταν με τους νεωτερισμούς εξού και το Ραμ
 
Πίσω
Μπλουζα