Γαριδάκια ΛΟΤΤΟ (κανονικά, ΤΕΡΑΣΤΙΟ και crunchy)

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.256
Αντιδράσεις
6.019
Τη δεκαετία του 90 είχαν κυκλοφορήσει τα γαριδάκια ΛΟΤΤΟ που ήταν τυρογαριδάκια.

Κυκλοφόρησαν τα τυρογαριδάκια ΛΟΤΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ σε μεγαλύτερο μέγεθος από τα κανονικά γαριδάκια.

Επίσης και τα γαριδάκια ΛΟΤΤΟ CRUNCHY με ακανόνιστο σχήμα, πιο τραγανά και με πικάντικη γεύση.

Τα είχα τιμήσει με το παραπάνω!!!
 
Τα θυμάμαι όλα τα παραπάνω και ειδικά το ΛΟΤΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ το έτρωγες μισή ώρα. Μια φορά είχα την φαεινή ιδέα με τον ξάδερφο μου να κάψουμε ένα τέτοιο. Δε χρειάζεται να σας πω τι μυρωδιά έβγαζε... Το crunchy ωραίο ήταν. Τώρα βέβαια μόνο στη σκέψη της γεύσης όλων των γαριδακίων με καίει ο ουρανίσκος μου...
 
γαριδάκια LOTTO CRUNCHY

lotto_crunchy_f.jpg
 
Αυτά είναι! Μπράβο Μπέτυ Μπουπ.
 
τα Crunchy τα θυμαμαι ειχαν μια γευση που θυμιζε εντονα τυρι φετα ομως ηταν ωραια
 
και διαφημίσεις

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχχχχ τα τεράστια ΛΟΤΤΟ... ένα έπος, μακάρι να είχα τώρα :)
 
johnny19818 είπε:
Τα θυμάμαι όλα τα παραπάνω και ειδικά το ΛΟΤΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ το έτρωγες μισή ώρα. Μια φορά είχα την φαεινή ιδέα με τον ξάδερφο μου να κάψουμε ένα τέτοιο. Δε χρειάζεται να σας πω τι μυρωδιά έβγαζε... Το crunchy ωραίο ήταν. Τώρα βέβαια μόνο στη σκέψη της γεύσης όλων των γαριδακίων με καίει ο ουρανίσκος μου...
αλήθεια τι μυρωδιά έβγαζε το ... καμένο ... γαριδάκι;

τι παράξενο όνομα για γαριδάκια, το όνομα ΛΟΤΤΟ μου θύμιζε το δελτίο ΛΟΤΤΟ...!

επίσης είχαν κυκλοφορήσει και τα γαριδάκια ΛΟΤΤΟ ΣΤΙΚΣ/lotto sticks, κομμένα σε πολύ λεπτά ραβδάκια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα