Γαριδάκια 10 με τόνο - Άλμπουμ Τρελοτερατάκια

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.269
Αντιδράσεις
6.076
Το αλμπουμ ''Τρελοτερατάκια'' είχε κυκλοφορήσει την περίοδο 1993-1994, αν θυμάμαι καλά, με τα γαριδάκια ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ, από την Chipita.

Σε κάθε συσκευασία ήταν κι ένα αυτοκόλλητο με ένα συμπαθητικό δεινοσαυράκι.

Μήπως τα αυτοκόλλητα φωσφόριζαν στο σκοτάδι;

Ανακάλυψα πρόσφατα μια διαφήμιση για το προιόν αυτό και παραθέτω δυο εικόνες

Προβολή συνημμένου 147847

Προβολή συνημμένου 147848

επειδή η συσκευασία και το αλμπουμ μου θύμισε...κάτι από το παρελθόν, σκέφτηκα να τα μοιραστώ μαζί σας...

Θυμάστε το άλμπουμ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπερα σας το εχω το αλμπουμ και απο οτι διαβαζω σε καθε συσκευασια ειχε 3 χαρτακια

front.jpg

back.jpg

f.jpg

το αλμπουμ αποτελειται απο 203 χαρτακια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
finally.....μας εστειλες μερες που 'ναι!!!!!!!! :burn:

Το αλμπουμ δεν το ειχα.... :(

...ομως τα γαριδακια και ειδικα τα αυτοκολλητα με τα δεινοσαυρακια τα θυμαμαι εντονα!!! :D

Να 'σαι καλα που το μοιραστηκες μαζι μας!!! :thanx2:
 
είχα σίγουρα το αλμπουμ αυτό γιατί είδα το συμπαθές τερατάκι στο εξώφυλλο και με γύρισε...στα παλιά...

πάντως ήταν τα μόνα γαριδάκια που είχαν 3 αυτοκόλλητα μέσα στη συσκευασία και όχι ένα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το άλμπουμ με θέμα τα κλασικά παραμύθια που έβγαλαν τα γαριδάκια αυτά δεν το έχει κρατήσει κανένας; Εγώ το είχα τότε, αλλά δεν βλέπω να το θυμάται κανένας άλλος.
 
perlastar είπε:
Το άλμπουμ με θέμα τα κλασικά παραμύθια που έβγαλαν τα γαριδάκια αυτά δεν το έχει κρατήσει κανένας; Εγώ το είχα τότε, αλλά δεν βλέπω να το θυμάται κανένας άλλος.
δεν μου θυμίζει κάτι το αλμπουμ αυτό, πότε κυκλοφόρησε;
 
Ανακάλυψα μέσα σε μια κούτα μου ένα αυτοκόλλητο τρελοτερατάκια. Λέω: από που να είναι αυτό; Μετά κοιτάω έγραφε 10' (δέκα με τόνο)! Και τότε θυμήθηκα τα γαριδάκια!!! Δεν θυμόμουν όμως ότι υπήρχε και άλμπουμ!
 
Υπάρχει διαφήμιση στο 05:30 - 05:50 που όπως βλέπω έχει ανεβάσει ο Dr Slump

 
Δεν θυμάμαι να ειχα συμπληρώσει το αλμπουμ...(εξάλλου δεν με άφηναν στο σπίτι να τρώω πολλά γαριδάκια και λοιπα σνακ)...αν υπάρχει μέλος μας που τότε το ειχε συμπληρώσει και ειχε κερδισει δωράκι, να μας πει την εμπειρία του... :)
 
Το αλμπουμ ''Τρελοτερατάκια'' είχε κυκλοφορήσει την περίοδο 1993-1994, αν θυμάμαι καλά, με τα γαριδάκια ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ, από την Chipita.

Σε κάθε συσκευασία ήταν κι ένα αυτοκόλλητο με ένα συμπαθητικό δεινοσαυράκι.

Μήπως τα αυτοκόλλητα φωσφόριζαν στο σκοτάδι;

Ανακάλυψα πρόσφατα μια διαφήμιση για το προιόν αυτό και παραθέτω δυο εικόνες

Προβολή συνημμένου 147847

Προβολή συνημμένου 147848

επειδή η συσκευασία και το αλμπουμ μου θύμισε...κάτι από το παρελθόν, σκέφτηκα να τα μοιραστώ μαζί σας...

Θυμάστε το άλμπουμ;
Τα συνημμένα δυστυχώς δεν ανοίγουν είναι εύκολο να ξανά ανέβουν;είναι τελειο αυτό το άλμπουμ το θυμάμαι άχνα
 
@Mariakar στο post 9 στο παρόν θέμα είναι η διαφήμιση του προϊόντος στο 5.30-5.50 του βίντεο
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    8,2 KB · Προβολές: 1
Πίσω
Μπλουζα