Γεια σε όλη την παρέα!

Sugarcube

RetroN00b
Joined
5 Νοέ 2012
Μηνύματα
17
Αντιδράσεις
3
Σας χαιρετώ όλους! Μόλις χθές ανακάλυψα το φόρουμ σας και πραγματικά λυπάμαι που δεν έγινε νωρίτερα, μιας και είμαι κι εγω παιδί που μεγάλωσε στα 80'ς και έχω μεγάλη τρέλα και αγάπη γι'αυτη την εποχή! Είδα ότι αναλύετε πολλά και ενδιαφέροντα θέματα και ελπίζω να μοιραστώ και εγώ μαζί σας πολλές αναμνήσεις απο εκείνα τα υπέροχα χρόνια :)
 
Καλως ηρθες αλανι.
 
Kαλως ηλθες!Καλη διαμονη!
 
Καλώς ήρθες sugarcube.

Τρως λίγη τούρτα να πάρεις δυνάμεις και ξεκινάς το διάβασμα :D

cover1.jpg


πηγή εικόνας

cover1.jpg
 
Καλώς τον/την !!!

Καλά ποσταρίσματα και lot of fun με τη ρετροπαρέα :D

Κι αφού βγήκε και το γλυκό γρήγορα, θα παει καλά η μέρα... ;)
 
καλως ηρθες!!
 
Σας ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα και την τουρτίτσα!!

Ακόμα λίγο ψάχνομαι γιατί υπάρχει πολύ υλικό... ελπίζω να με βοηθήσετε αν χρειαστώ οι παλιότεροι και πιο έμπειροι! :)
 
Sugarcube είπε:
Σας ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα και την τουρτίτσα!!Ακόμα λίγο ψάχνομαι γιατί υπάρχει πολύ υλικό... ελπίζω να με βοηθήσετε αν χρειαστώ οι παλιότεροι και πιο έμπειροι! :)
οτι θες ρωτας , αναλογα με το περιεχομενο της ερωτησης υπαρχουν πολλα παιδια να σε βοηθησουν ! :)
 
Καλησπερα και καλως ηρθες στην ρετροπαρεα μας! :D

Εισαι στο καταληλο μερος για ρετροαναμνησεις! :)

Καλη πλοηγηση και καλα ποσταρισματα!:wink:

Ονειρο η τουρτιτσα....Σλουρπ,Σλουρπ...:dribble:
 
Kαλώς ήρθες και καλή περιήγηση!
 
Καλώς ήρθες! Καλά να περάσεις!
 
Σας ευχαριστώ όλους πολύ!!!

Ελπίζω να μη σας πειράζει που ξεθάβω παλιότερα threads :flower:
 
Να ρωτήσω κιόλας, πώς θα βλέπω αν κάποιος έχει απαντήσει σε κάποιο thread που έγραψα κι εγω?

Είναι τόσα πολλά που θέλω να διαβάσω που πραγματικά χάνομαι!
 
Από την επιλογή "Εργαλεία θέματος" που υπάρχει στην μαύρη μπάρα κάτω από τον τίτλο του θέματος μπορείς να επιλέξεις το "Παρακολουθήστε αυτό το θέμα" ώστε να λαμβάνεις ενημέρωση.

Επίσης στον κατάλογο με τα νέα μηνύματα οπου βλέπεις στο εικονίδιο με τον φάκελο ένα πράσινο βελάκι σημαίνει οτι στο συγκεκριμένο θέμα έχεις απαντήσει κάποια στιγμή.
 
Σε ευχαριστώ πολύ Kambia για τη βοήθεια! :D
 
:)

Αν θελήσεις κάτι άλλο μας ρωτάς. Επίσης υπάρχουν αρκετοί οδηγοί εδώ που θα σου λύσουν τις απορίες σου.

Καλό διάβασμα και καλές ανασκαφές :D
 
Πίσω
Μπλουζα