Γεια σε όλους!

ratatouille

RetroN00b
Joined
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
24
Αντιδράσεις
3
Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος, 14 χρονών, και μένω στην Αθήνα! Ήδη το forum μου έχει φανεί πολύ ωραίο και πραγματικά χρήσιμο!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

ΥΓ.: Μπορείτε να μου πείτε πως κάνω "Thanks" σε ένα post;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλώς όρισες. Πρέπει να είσαι ο/η πιο μικρός/ή της παρέας!

Κερνάμε τούρτα :)

2936988874_1e68338586.jpg

Thanks μπορείς να κάνεις μόνο στο αρχικό ποστ κάποιου θέματος πατώντας.
 
Yay!!!! :D Τουρτίτσα! :cheers:

Βρε 'συ! Πιτσιρικάς είσαι! :D Καλώς όρισες στην παρέα μας - πράγματι "παίζει" να είσαι ο πιο μικρός εδώ! :D

Τι να ευχηθώ εγώ τώρα! Καλές ρετρο-αναμνήσεις?! :biglaugh:

Oh well, θα μείνω στο enjoy the forum! :)
 
Καλώς όρισες και καλή πλοήγηση στο retromaniax!
 
καλώς ήρθες! έτσι,να αυξανόμαστε τα νεούδια :D ,έχουμε πήξει στους γέρους εδώ μέσα :biglaugh: ,λογικό βέβαια βάσει θεματολογίας :p . 90% των μελών,ελπίζω να μην με παρεξηγήσετε,το λέω καλοπροαίρετα :D :p .
 
Σας ευχαριστώ! Πάντως παρά την ηλικία μου, μπορώ άνετα να σταθώ στις περισσότερες από τις συζητήσεις εδώ!
 
Καλως ηλθες και απο εμενα!
 
Και από μένα ένα θερμό καλωσόρισμα!

Και μου αρέσει πολύ ο ποντικός που διάλεξες!

Και βέβαια ανυπομονούμε όλοι μαζί για την τουρτίτσα :p
 
Kambia είπε:
Καλώς όρισες. Πρέπει να είσαι ο/η πιο μικρός/ή της παρέας!
Κερνάμε τούρτα :)

Προβολή συνημμένου 54596

Thanks μπορείς να κάνεις μόνο στο αρχικό ποστ κάποιου θέματος πατώντας.
kambia εγω ειμαι ο νεοτερος της παρεας ειμαι 2 χρονια νεοτερος απο τον ρατατουλη σε ενα μηνα γινομαι 13
 
Καλώς ήρθες

jimijoop είπε:
kambia εγω ειμαι ο νεοτερος της παρεας ειμαι 2 χρονια νεοτερος απο τον ρατατουλη σε ενα μηνα γινομαι 13
Να υποθέσω ότι μετράς μόνο τα δίσεκτα? :p
 
jimijoop είπε:
kambia εγω ειμαι ο νεοτερος της παρεας ειμαι 2 χρονια νεοτερος απο τον ρατατουλη σε ενα μηνα γινομαι 13
Τώρα μας έστειλες :D :D
 
jimijoop και ratatouille, αν δεν μού μαρτυρούσατε την ηλικία σας ... δεν θα σάς έκανα για τόσο μικρούς !!! Κι αυτό επειδή η συμπεριφορά σας στο φόρουμ είναι αρκετά "συγκροτημένη" και "ώριμη" ;) ;) ....

Εννοείται ότι ... ειναι μεγάλη μας χαρά να έχουμε εκπροσώπους της "νέας γενιάς"μαζί μας !!! Άλλωστε, κι εμείς οι ... "κάααπως μεγαλύτεροι" εδώ στο retromaniax μιλάμε, κυρίως, γι αυτά που ζήσαμε όταν ήμασταν στην ηλικία σας :flower: :flower:
 
Rinus Cesar είπε:
jimijoop και ratatouille, αν δεν μού μαρτυρούσατε την ηλικία σας ... δεν θα σάς έκανα για τόσο μικρούς !!! Κι αυτό επειδή η συμπεριφορά σας στο φόρουμ είναι αρκετά "συγκροτημένη" και "ώριμη" ;) ;) ....
Εννοείται ότι ... ειναι μεγάλη μας χαρά να έχουμε εκπροσώπους της "νέας γενιάς"μαζί μας !!! Άλλωστε, κι εμείς οι ... "κάααπως μεγαλύτεροι" εδώ στο retromaniax μιλάμε, κυρίως, γι αυτά που ζήσαμε όταν ήμασταν στην ηλικία σας :flower: :flower:

... κι γω ειδικά για τον jimijoop (o ratatouille το ανέφερε εξαρχής) δεν θα το πίστευα ότι είναι τόσο νέοι
 
Καλως ορισες!!

και εγω που νομιζα οτι ειμαι απο τους μικροτερους που ειμαι 25!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πάντως αν θέλεις να έρθεις σε καμία συνάντηση μας, θα είναι εύκολο να μας βρεις:) Όπου βρεις μια παρέα από 40 ρηδες, αυτοί είμαστε εμείς! (Συναντιόμαστε συνήθως σε καφετέρια στο Θησείο).
 
Πίσω
Μπλουζα