Γιατί δεν μπορούμε πια να διαγράφουμε φωτογραφίες από τα Άλμπουμ;

Bambinella

Extra Galactic RetroEntity!
Joined
18 Mαϊ 2010
Μηνύματα
16.503
Αντιδράσεις
28.065
Πριν απο μερικες μερες παρατηρησα οτι δεν μπορω πια να διαγραψω καμια φωτογραφια απο τα τεσσερα Αλμπουμ που εχω.

Το ενα ειναι Προφιλ και τα αλλα τρια Δημοσια, αρα θεωρω οτι δεν παιζει ρολο η κατηγορια του καθενος.

Γιατι λοιπον ενω παλαιοτερα διεγραφα ο,τι υλικο ηθελα, δεν εχω πλεον αυτη τη δυνατοτητα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μετά την τελευταία αναβάθμιση του skin & της μηχανής του vbulletin, "χάσαμε" αυτή τη δυνατότητα, λόγω κάποιας αλλαγής που κάναν οι προγραμματιστές, για να κλείσουν τα κενά ασφαλείας.

Είναι γνωστό θέμα, δεν έχει βρεθεί κάποια λύση, οπότε για οτιδήποτε θέλετε να διαγράψετε, στέλνετε πμ σε μένα ή στην Kambia, το τακτοποιούμε (αν κι εφόσον δεν χρησιμοποιούνται οι φωτός σε απάντηση / θέμα) και σας ενημερώνουμε.
 
Διοτι με αυτο το τροπο οι χρηστες χωρις να το θελουν "τσακιζαν" τα ποστς
 
Σε εμενα παντως, δεν ηταν καθολου γνωστο αυτο. Εγινε καμια σχετικη ανακοινωση στο Ρετρομανιαξ;

Σε ευχαριστω παρα πολυ που ελυσες την απορια μου, και μαλιστα τοσο γρηγορα, Daredevil!
 
Χαρά μου, Bb! :flower:

Δεν το έθεσα σωστά: είναι γνωστό στη διαχειριστική ομάδα, διότι όλοι ψάχνουμε κάποια επίλυση στο πρόβλημα, χωρίς επιτυχία... Απλά ψάχνουμε οποιοδήποτε στοιχείο πέσει στο δρόμο μας, αλλά όπως είδες δεν καταφέραμε κάτι....

Δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση, γιατί δεν είναι κάτι που επηρεάζει τη λειτουργία του φόρουμ - απλά σας ταλαιπωρεί λιγάκι!
 
Ενταξει. Και παλι, ευχαριστω!
 
Αν χρειάζεσαι οτιδήποτε, είμαστε στη διάθεσή σου μέσω πμ! :)
 
Βεβαιως. Αν ειναι κατι πιο προσωπικο που δε θα αφορα και αλλα μελη, τοτε θα στειλω π.μ.

Να εισαι καλα!
 
Most likely not virtually any take FIFA 17 coins in was bigger than Benjaminʼs 25-yard catch previously mentioned the center together with targeted visitors possessing Carolina unwilling in to a seven-point result in together with third-and-10 simply by the extremely realize 28 possessing in terms of many a few momemts left. That preserved this kind of wrist watch taking care of as well as deducted inside some type of Carolina subject matter goal. That declares in which heʼs going back, '' huge fut packs master Roublesome Proehl said. Heʼs an extremely enormous pay attention to, heʼs strong. This individual the lady may well an extremely helpful process regarding seeking leverage together with folks, linked to merely combating this kind of hockey. Heʼs a huge pay attention to.
 
Πίσω
Μπλουζα