Για τούς παλιοροκάδες, παλιοροκούδες...

UnderGround

RetroN00b
Joined
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Αντιδράσεις
60
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ καλό και πολύ έξυπνο τραγούδι !!! Τους εφηβικούς μας ήρωες, που δεν είναι πια κοντα μας,τους ... ξαναζωντάνεψες και τους έβαλες να παίξουν σε συναυλία !!! Σωστόοοος :D :D ....

Να συμπληρώσω την "μπάντα" που φανταστηκες : Τους John Lord και Rick Wright στα πλήκτρα ... τον Phil Lynott και τον Phelix Pappalardi στο μπάσο ... τον Syd Barret και τον Παύλο Σιδηρόπουλο να τραγουδόύν και να τροφοδοτούν τη μπάντα με υπέροχους στίχους ... τον David Byron να τραγουδά πιάνοντας ψηλές οκτάβες .... τον Duane Allman να τους γεμίζει τα τραγούδια με ήχους από slide κιθάρες ... τον Paul Kossof να συμπληρώνει με τα σπαραχτικά κιθαριστικά βιμπράτο του ..... και τόσοι τόσοι άλλοι ...
 
Ο Phil Lynott είναι.

Τους John Lord πέθανε ενώ είχε ηχογραφηθεί το τραγούδι και ο Rick Wright(που ειναι και και ο αγαπημένος μου)....Τι να κάνω, δεν μπορούσα να τους βάλω όλους... :cry:

Χαίρομαι που σου άρεσε !!! :D

Να είσαι καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραίο το κομμάτι! Σαν να μου θύμισε κάτι από ΖΖ top!!!!!! Εξαιρετικός.

BTW πάτησα subscribe στο κανάλι στο ΥΤ. Περιμένω εναγωνίως συνέχεια!!!!!
 
Να είσαι καλά φίλε μου.

Αυτό το τραγούδι είναι μέρος ενός ep με 4 τραγούδια.

Εάν θέλεις να ακούσεις και τα υπόλοιπα, υπάρχει Link στο Youtube που θα σε οδηγήσει. Και απο ότι βλέπω και απο το avatar σου εδώ, υπάρχει ένα τραγούδι(το τέταρτο) που σου ταιριάζει...

Σ'ευχαριστώ πολύ !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Xιλια μπραβο φιλε εξαιρετικο κομματι.Αψογος :thumbup:
 
UnderGround είπε:
Να είσαι καλά φίλε μου.Αυτό το τραγούδι είναι μέρος ενός ep με 4 τραγούδια.

Εάν θέλεις να ακούσεις και τα υπόλοιπα, υπάρχει Link στο Youtube που θα σε οδηγήσει. Και απο ότι βλέπω και απο το avatar σου εδώ, υπάρχει ένα τραγούδι(το τέταρτο) που σου ταιριάζει...

Σ'ευχαριστώ πολύ !!!
Εγώ ευχαριστώ φίλε Αντώνη! :)
 
Τρελό ...Deja vu το τεμμάχιον :D

Cool !!!!
 
μπραβο!!

πολυ ωραιο!!!
 
Πίσω
Μπλουζα