Γνωριζει κανεις τον τιτλο του τραγουδιου;

exetleos

RetroN00b
Joined
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Αντιδράσεις
0
http://www.youtube.com/watch?v=hpszo6ntp4c

EDIT

To θέμα κλειδώνει καθώς το τραγούδι είναι του 2009 και συνεπώς εκτός χρονολογικού ορίου Retromaniax
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Heavy cross ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Heavy σίγουρα, τώρα ποιός σηκώνει τον σταυρό....
 
Saulot είπε:
Heavy σίγουρα, τώρα ποιός σηκώνει τον σταυρό....
Heavy αλλά φωνάρα(εξάλλου αυτό είναι που μας ενδιαφέρει σε ένα τραγουδιστή-τρια).Την Beth δεν τη νοιάζει "ποιος" θα την σηκώσει καθώς την ενδιαφέρουν μόνο οι γυναίκες και κυκλοφορεί μόνο με κουκλάρες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε, φαλτσάρει.
 
Saulot είπε:
Η πλειοψηφία των κριτικών μουσικής ανα την υφήλιο έχουν διαφορετική άποψη (και μιλάμε από τον πρώτο κι'όλας δίσκο των Gossip το 2000 και όχι τώρα που έγιναν mainstream).
 
Τι κακοί...εντάξει είναι λίγο "μπόλικη" η κοπέλα αλλά το τραγουδάκι είναι ωραίο!Για ακούστε και το cover του Careless Whisper.Εμένα μου άρεσε.Όχι σαν των Seether, αλλά μου άρεσε :D
 
leykh είπε:
Τι κακοί...εντάξει είναι λίγο "μπόλικη" η κοπέλα αλλά το τραγουδάκι είναι ωραίο!Για ακούστε και το cover του Careless Whisper.Εμένα μου άρεσε.Όχι σαν των Seether, αλλά μου άρεσε :D
Εγώ leykh δεν είπα τίποτα κακό (και είμαι fan των Gossip απο το 2002).Anyway...
 
Παιδιά, πανω πανω γράφει "Η ζωή στα 80'ς". Τι στο καλό θέλει συγκρότημα 10ετίας εδώ μεσα; Ρε διαβάζετε καλά πριν ποστάρετε!!! Αναφέρομαι σ'αυτόν που άνοιξε το θρεντ, και σε όποιον ανοίγει νεο θρεντ!!!
 
noxrider είπε:
Εγώ leykh δεν είπα τίποτα κακό (και είμαι fan των Gossip απο το 2002).Anyway...
όχι πουλάκι μου δεν λέω εσένα...τους άλλους τους κακούς λέω! ;)
 
noxrider είπε:
Εγώ leykh δεν είπα τίποτα κακό (και είμαι fan των Gossip απο το 2002).Anyway...
Άρα εκ των πραγμάτων δεν μπορείς να έχεις αντικειμενική άποψη πάνω στο θέμα...

Δεν θα σου πουν οι κριτικοί αν φαλτσάρει, οι μουσικοί και οι ηχολήπτες θα στο πούνε.

Και η Τσανακλίδου φαλτσάρει btw αλλά γούστα είπε ο πίθηκος και έφαγε το σαπούνι.

Και πριν προσβληθείς (είσαι διάσημος γιαυτό) παροιμία είναι, δεν σε λέω πίθηκο.
 
Rygar είπε:
Παιδιά, πανω πανω γράφει "Η ζωή στα 80'ς". Τι στο καλό θέλει συγκρότημα 10ετίας εδώ μεσα; Ρε διαβάζετε καλά πριν ποστάρετε!!! Αναφέρομαι σ'αυτόν που άνοιξε το θρεντ, και σε όποιον ανοίγει νεο θρεντ!!!
πιστευω πως παρεξήγησε ο δημιουργός λόγω ήχου... ;)

Saulot είπε:
Άρα εκ των πραγμάτων δεν μπορείς να έχεις αντικειμενική άποψη πάνω στο θέμα...Δεν θα σου πουν οι κριτικοί αν φαλτσάρει, οι μουσικοί και οι ηχολήπτες θα στο πούνε.

Και η Τσανακλίδου φαλτσάρει btw αλλά γούστα είπε ο πίθηκος και έφαγε το σαπούνι.

Και πριν προσβληθείς (είσαι διάσημος γιαυτό) παροιμία είναι, δεν σε λέω πίθηκο.
Και ο Μητροπάνος φαλτσάρει αλλά δεν τον κάνει αυτό λιγότερο καλό τραγουδιστή :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Παιδιά, πανω πανω γράφει "Η ζωή στα 80'ς". Τι στο καλό θέλει συγκρότημα 10ετίας εδώ μεσα; Ρε διαβάζετε καλά πριν ποστάρετε!!! Αναφέρομαι σ'αυτόν που άνοιξε το θρεντ, και σε όποιον ανοίγει νεο θρεντ!!!
Πιθανόν ο exe να νόμιζε πως το τραγούδι είναι παλιότερο, δεδομένου ότι δεν γνώριζε τον τίτλο...
 
leykh είπε:
Και ο Μητροπάνος φαλτσάρει αλλά δεν τον κάνει αυτό λιγότερο καλό τραγουδιστή :p
Τεχνικά τον κάνει, τώρα αν αρέσει είναι άλλο θέμα, γενικά η λίστα με τους τεχνικά κακούς τραγουδιστές είναι τεράστια αλλα ταυτόχρονα αυτό κάνει κάτι απίστευτα τυπάκια σαν τον Tay Zonday ναι τρώνε την μπότα.
 
Saulot είπε:
Τεχνικά τον κάνει, τώρα αν αρέσει είναι άλλο θέμα, γενικά η λίστα με τους τεχνικά κακούς τραγουδιστές είναι τεράστια αλλα ταυτόχρονα αυτό κάνει κάτι απίστευτα τυπάκια σαν τον Tay Zonday ναι τρώνε την μπότα.
έναν τίτλο ρώτησε ο άνθρωπος..μην ανοίξουμε μουσική κουβέντα τώρα :D :D αρκετά σπαμάραμε χαχαχχαχαχαχχαχαχαχ!
 
alkis21 είπε:
Πιθανόν ο exe να νόμιζε πως το τραγούδι είναι παλιότερο, δεδομένου ότι δεν γνώριζε τον τίτλο...
Α σωστά. Δεν το παίρνω πίσω όμως γιατί σχεδόν κανείς σας δεν προσέχει.

leykh είπε:
έναν τίτλο ρώτησε ο άνθρωπος..μην ανοίξουμε μουσική κουβέντα τώρα :D :D αρκετά σπαμάραμε χαχαχχαχαχαχχαχαχαχ!
Σώπα! :p
 
καλημερα παιδες...εμενα μου αρεσει το κομματι..αλλα γουσταρω και την κοπελια γιατι μου κανει κατι σε σοφια βογιατζακη στο αλλοδαπο του...χεχεχε
 
georgeikos είπε:
καλημερα παιδες...εμενα μου αρεσει το κομματι..αλλα γουσταρω και την κοπελια γιατι μου κανει κατι σε σοφια βογιατζακη στο αλλοδαπο του...χεχεχε
Με τρομάζεις 8)
 
Πίσω
Μπλουζα