Δεν το έχω βρει εδώ και 15 χρόνια αυτό το παιδικό

(Μη με μαλώνεις…λολ) Δεν ξέρω διότι ήμουν εκτός Ελλάδος το διάστημα που ψάχνεις. Απλά ότι εντοπίζω με γάτα και σχετική μουσική (σε 90ς) το αναρτώ μπας και σου έρθει φλασιά. Ήδη νωρίτερα έψαχνα για ώρες mega channel, αλλά τζίφος.
Καλά κάνεις! Σιγά σιγά πιστευώ θα το βρούμε!
 
Ψάχνοντας ενδελεχώς το εξαιρετικό λινκ του Petran79, εντόπισα τα εξής για την ώρα:

Ο υπέροχος γερο Τομ - Old Tom (ΕΡΤ2)

Billy the cat (1996 - ΕΤ1)
Δεν είναι αλλά στο Billy the cat μου κάνει το σαξόφωνο. Για να καταλάβεις και το ρυθμό κάπως δλδ.
 
αν ήταν σε ιδιωτικό και είχε μεταγλώττιση, μπες στο greekdb και επέλεξε τα στούντιο μεταγλώττισης και διανομής. Έχει Star, Mega, Ant1 κλπ
Βέβαια μπορεί να μην έχει ακόμα καταχωρηθεί στη βάση δεδομένων, αλλά έχεις περισσότερες πιθανότητες έτσι. Αν και δεν τα έχουν σε χρονολογικη σειρά δυστυχώς
πχ
Το έχω και στα λινκς μου αυτό και ανα καιρούς ψάχνω αλλά δεν έχω βρει κάτι ακόμη.
 

(Κοντεύω να φτάσω τα βαρέα και ανθυγιεινά λολ)
 
Nop :banghead::banghead::banghead::banghead::behead: το έχεις τερματίσει πάντως! @Mygdala
Εδώ και μέρες μου χει φύγει χέρι, μάτι κλπ. Ήμαρτον! Τί έβλεπες μικρός; Private screening σου κάνανε; Χαχαχα
Φαντάσου πόσταρα μόνο όσα πέρασαν κάπως το τεστ. Έχει άπειρα, ωστόσο πρόσφατα. Αν δεν είναι γάτα και είναι κανας κροκόδειλος, αλίμονό σου! Θα με διακτινίσω και θα σε κάνω καρτούν 2024 :Ρ
 
Εδώ και μέρες μου χει φύγει χέρι, μάτι κλπ. Ήμαρτον! Τί έβλεπες μικρός; Private screening σου κάνανε; Χαχαχα
Φαντάσου πόσταρα μόνο όσα πέρασαν κάπως το τεστ. Έχει άπειρα, ωστόσο πρόσφατα. Αν δεν είναι γάτα και είναι κανας κροκόδειλος, αλίμονό σου! Θα με διακτινίσω και θα σε κάνω καρτούν 2024 :Ρ
Έλα έλα ότι θέλεις δεν έχω θέμα :worship: μόνο και μόνο που ψάχνεις τόσο καιρό σε ευχαριστώ! Προσπαθώ να βρω τα intro από τότε και να τσεκάρω διάφορα βρήκα και το Dog City που το έψαχνα :headbangdude:
Και εδώ για reference: https://www.greekcomics.gr/forums/i...-γάτες-των-κόμικς-και-των-κινουμένων-σχεδίων/
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έλα έλα ότι θέλεις δεν έχω θέμα :worship: μόνο και μόνο που ψάχνεις τόσο καιρό σε ευχαριστώ! Προσπαθώ να βρω τα intro από τότε και να τσεκάρω διάφορα βρήκα και το Dog City που το έψαχνα :headbangdude:
Και εδώ για reference: https://www.greekcomics.gr/forums/index.php?/topic/30516-οι-γάτες-των-κόμικς-και-των-κινουμένων-σχεδίων/
Ωραία, να και κάτι ευχάριστο! Το reference αυτό (και το ξένο) το χω ήδη τσεκάρει απ την πρώτη μέρα. Δεν νομίζω ότι έχει γάτα puppet - μουσική κλπ. για το διάστημα που ψάχνεις..είδωμεν
 
Από ανάρτηση retro member Retrocollector
Μωρέ μπας και ψάχνεις αυτό; Βιντεο-κουκλοθέατρο Ο παπουτσωμένος γάτος; Παίχτηκε στο junior tv ανέφεραν..IMG_5751.jpeg
 
Aν είναι με κούκλες, ταιριάζει με αυτήν τη σειρά αν και δεν την έχει το greekdb. Aυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν μεταδόθηκε γιατί πολλές τις έχουν παραλήψει.

Δεν έχεις άδικο, ωστόσο αν δεις προηγούμενες αναρτήσεις μου του την πρότεινα, αλλά δυστυχώς δΕΝ..
 
Πίσω
Μπλουζα