Δημήτρης Χορν - Καλύτερη παρτενέρ

katerinak

Expert
Joined
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
19.182
Αντιδράσεις
2.955
Ποια απο τις παρακατω ηθοποιους ηταν κατα τη γνωμη σας η καλυτερη παρτενερ του Δημητρη Χορν;




1.Ελλη Λαμπετη


2.
Μαρω Κοντου


3.
Κάκια Αναλυτη


4.
Υβον Σανσον


5.
Καιτη Πανου

6. αλλη (αν σας αρεσε καποια συνεργασια του στο θεατρο με αλλη ηθοποιο )
 
Πιστεύω πως είναι η Ελλη Λαμπέτη και με διαφορά!!
 
Πιστευω οτι με την Ελλη υπηρχε ενα διαφορετικο δεσιμο και αυτο φανηκε και στη ζωη τους. Αυτην ψηφισα λοιπον.

Οταν σε μια συνεντευξη ο Χορν ερωτηθη αν η Λαμπετη ηταν η γυναικα της ζωης του, εκεινος απαντησε "Οχι. Εχω ερωτευτει και πιο δυνατα".

Αναρωτιεμαι ομως αν μιλαγε ο ιδιος η ο εγωισμος που πολλες φορες μιλαει αντι για μας.

Και με την Υβον Σανσον ηταν ωραιο ζευγαρι παντως, οπως επισης θα με ενδιεφερε πολυ να τον εβλεπα κινηματογραφικα με την Καρεζη και μαλιστα σε κωμωδια.

Νομιζω οτι θα ταιριαζαν αφανταστα μαζι.
 
Εκτος απο την Λαμπετη και την Υβον, δεν τον θυμαμαι με αλλη πρωταγωνιστρια :(

Πειτε λιγο ταινιες με τις αλλες. Με μονο τις 2 που ξερω, προτιμω Λαμπετη
 
Με τη Μαρω Κοντου στην ταινια "αλιμονο στους νεους"

Με την Κακια Αναλυτη στην ταινια "μια του κλεφτη"

Με την Καιτη Πανου στην ταινια "η φωνη της καρδιας" ,ενα μικρο αποσπασμα εδω :

 
Έλλη Λαμπέτη και ξερό ψωμί! Μακράν το ωραιότερο ζευγάρι του ελληνικού κινηματογράφου!
 
Εγω ψηφισα την Κακια Αναλυτη γιατι οταν τους ειδα μαζι στην ταινια "Μια του κλεφτη" μου αρεσαν πολυ ως ζευγαρι.
 
Ελλη Λαμπετη και εγω και χωρις κανενα ενδοιασμο! :)
 
δεν τα ρωτούν καν αυτά!!!Με την Έλλη φυσικά!!!Ίσως το ότι ο έρωτας τους ήταν αληθινός και όχι μόνο στο εκάστοτε σενάριο έβγαζε αυτή τη μαγεία!!!

Τα ονόματα τους ακόμα και σήμερα είναι ''ενωμένα'' μεταξύ τους όπως ακριβώς της Αλίκης με του Δημήτρη
 
Ψηφισα κι εγω την Ελλη για την απιστευτη χημεια που ειχαν μεταξυ τους!

Αν ειχα ομως και δευτερη επιλογη σιγουρα θα ψηφιζα την Κακια Αναλυτη γιατι ηταν πολυ ωραιο ζευγαρι,γεματο ζωντανια στην ταινια "μια του κλεφτη"
 
Είμαι τρομερά πρωτότυπη, αλλά ψήφισα κι εγώ Λαμπέτη. Μακράν. Και με διαφορά.

Ο λόγος:

dimitri10b είπε:
Τα ονόματα τους ακόμα και σήμερα είναι ''ενωμένα'' μεταξύ τους όπως ακριβώς της Αλίκης με του Δημήτρη
Είναι σα να με ρωτάτε για τον παρτενέρ της Βουγιουκλάκη! :)
 
Με τη Λαμπέτη μακράν!

Ανάμεσά τους, κατά τη γνώμη μου, υπήρχε διάχυτος ερωτισμός και άλλωστε έκαναν υποκριτικά θαύματα μαζί.

Ωστόσο, μου άρεσε και με την Αναλυτή και λιγότερο με τη Σανσόν.

Με την Κοντού δεν μπορώ να πω πως με συγκίνησε.
 
Ψήφισα Έλλη Λαμπέτη γιατί με αυτή την ηθοποιό έχουμε συνδέσει το Δημήτρη Χορν. Βέβαια και η Υβόν Σανσόν στην ταινία ''Μια ζωή την έχουμε'' ως παρτενέρ του δεν με χάλαγε.
 
Καλά μου αρέσει που το σκεφτόμουν κιόλας!!!! Από τη κούραση της μέρας ίσως χιχι

Καλά δεν χρειάζεται να πω με ποια ψήφισα!

Να προσθέσω οτι και σε μένα άρεσε στο Μια του Κλέφτη με την Αναλυτή!!

Και όντως με τη Καρέζη θα είχε ενδιαφέρον! Το ανέφερε κάποιος παραπάνω και συμφωνώ!
 
ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!
 
+1 κι από μένα στη Λαμπέτη. Μου αρέσουν πολύ μαζί.
 
Χορν + Λαμπέτη.... φυσικά!
 
Πίσω
Μπλουζα