Διαφήμηση γαριδάκι τυροσούζας

gizaha

RetroNoob
Joined
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
7
Καθότι το πήρα απόφαση πλέον πως δεν υπάρχει πουθενά, θυμάται κανείς πως πήγαινε;

Κάποιος έγραψε κάποτε εδώ μέσα πως τα διαφήμιζε ο Ψάλτης.
Τον θυμάμαι λοιπόν να μπαίνει στο σπίτι να ρωτάει μια γυναίκα (ή ο ίδιος ντυμένος γυναίκα;) "που είναι ο τυροσούζας;" κι αυτή να του απαντάει με νάζι "δεν ξέρω".
Και τότε έντρομος να ψάχνει το σπίτι σε χαζά σημεία μέχρι που ανοίγει ένα ντουλάπι όπου ξεχειλίζουν άφθονα σακουλάκια.
Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες και οι μνήμες που έχω δεν αποκλείεται να είναι garbage data μιας που τη συγκεκριμένη διαφήμιση παίζει να την είδα μόνο 2 φορές γύρω στο 85-86.

Τι θυμάστε εσείς;
 

Συνημμένα

  • 2heli01.jpg
    2heli01.jpg
    491,9 KB · Προβολές: 13
Περα απο το να τα τρωω εχω κενο ,κιτρινες μεγαλες μπαλιτσες, αλλα ταιριαζει στην διαφημιση το concept ο Ψαλτης να ψαχνει τα συρταρια κατι που ενας πιο ευσωμος ηθοποιος δεν θα μπορουσε να κανει στα 30" της διαφημισης.
 
Καθότι το πήρα απόφαση πλέον πως δεν υπάρχει πουθενά, θυμάται κανείς πως πήγαινε;

Κάποιος έγραψε κάποτε εδώ μέσα πως τα διαφήμιζε ο Ψάλτης.
Τον θυμάμαι λοιπόν να μπαίνει στο σπίτι να ρωτάει μια γυναίκα (ή ο ίδιος ντυμένος γυναίκα;) "που είναι ο τυροσούζας;" κι αυτή να του απαντάει με νάζι "δεν ξέρω".
Και τότε έντρομος να ψάχνει το σπίτι σε χαζά σημεία μέχρι που ανοίγει ένα ντουλάπι όπου ξεχειλίζουν άφθονα σακουλάκια.
Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες και οι μνήμες που έχω δεν αποκλείεται να είναι garbage data μιας που τη συγκεκριμένη διαφήμιση παίζει να την είδα μόνο 2 φορές γύρω στο 85-86.

Τι θυμάστε εσείς;
Αφήστε τα like και γράψτε τι θυμάστε.

Δεν θυμάμαι καθόλου την διαφήμιση που αναζητάς. Εκανα αναζήτηση στο YT ακόμα και σε βιντεάκια με διάφορες παλιές διαφημίσεις και δεν βρήκα κάτι. Πολύ πιθανόν να μην θυμάται κανείς την διαφήμιση που αναζητάς.

Ενημερωτικά και μόνο: Η φωτογραφία της συσκευασίας που έχεις βάλει είναι δανεισμένη απο το φόρουμ μας που όμως την έχουν χρησιμοποιήσει και άλλοι ιστότοποι.

 
Πίσω
Μπλουζα